Melikşah Altuntaş kaç yaşında, mesleği ne?

Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan, Instagram'da "Mücbir Sebepler" adı ile canlı yayınlar gerçekleştiriyorlar. Bartu Küçükçağlayan'ın programa katılan isimleri aniden canlı yayında atması ise programın bir klasiği haline geldi. Melikşah, Mücbir Sebepler'de izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor. Mücbir Sebepler'de yer alan Melikşah'ın yaşamı ise merak konusu oldu. Peki Melikşah Altuntaş kimdir, kaç yaşında? Melikşah Altuntaş nereli, ne iş yapıyor?

Şu sıralar sıkça merak edilen isimlerden biri Melikşah Altuntaş, Bartu Küçükçağlayan ile Instagram’dan canlı yayın yaparak izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatıyor. İşte, Melikşah Altuntaş hakkında detaylar…

Melikşah Altuntaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Şeklindeki sorular merak konusu oldu. Instagram’da Bartu Küçükçağlayan ile birlikte canlı yayın yapan sinema yazarı Melikşah Altuntaş sosyal medyanın en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Melikşah Altuntaş kaç yaşında, mesleği ne?

Melikşah Altuntaş, 1987 yılında İstanbul, Türkiye’de dünyaya geldi. Adını sinema eleştirmenliği ve sinema hakkında yazmış olduğu yazılarla duyurdu. Uzun bir zamandır “Bant” dergisinin editörleri arasında yer almakta olan Melikşah Altuntaş, aynı zamanda “Sinema” ve “Altyazı” adlı dergilerde de yazılar yazdı.

2011 yılında Türkmax’ta yayınlanmaya başlamış olan “Heberler” adlı programın da yaratıcı ekibi içerisinde bulunmuş olan Altuntaş, 2016 yılında yayınlanmış olan “Altınsoylar” adlı dizinin senaristleri arasında yer aldı.

Senaristlik alanında ortaya koyduğu bir diğer proje olan “Bu Gece” adlı komedi talk-show 2018 ve 2019 yıllarında yayınlandı. 10 Ocak 2020 yılında vizyona girmiş olan Biz Böyleyiz adlı sinema filminin de senaryosunu yazmış olan Melikşah Altuntaş’ın 2012 yılında vizyona girmiş olan Görünmeyenler adlı sinema filminde yönetmenlik tecrübesi de bulunmaktadır.

Melikşah Altuntaş, “NeyseNe” YouTube kanalında “Bazı Nefis Filmler” programını yapıyor.

Melikşah Altuntaş kaç yaşında, mesleği ne?

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı