Melike Özmen Aldatan Eşinden Verdiği Karaciğeri İstedi

Müge Anlı'nın programına katılan Melike Özmen'in isteği herkesi şaşırttı. Aldatan eşinden intikam almak isteyen Melike Özmen verdiği karaciğeri geri istedi.
Melike Özmen Aldatan Eşinden Verdiği Karaciğeri İstedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan, Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında yine ilginç bir olay yaşandı. Hasta olan eşine karaciğerini veren Melike Özmen, eşinin iyileştikten sonra kendisini aldattığını söyledi. 12 yıllık eşinden ayrılan Özmen, verdiği karaciğeri, “Kalbim çok kırıldı, ondan intikam almak istiyorum. ” ifadesini kullanarak geri istedi.

Eşi, Melike Özmen’e 6 aylık ömrünün kaldığını söylüyor. Bunun üzerine Melike Özmen de hiç düşünmeden karaciğerini eşine veriyor. Melike Özmen’in karaciğeri nakil ile eşine veriliyor ve adamın hayatı kurtuluyor.

“SEVGİLİSİNDEN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞUNU BEKLİYOR”

Özmen’in eşi iyileştikten sonra bir işe giriyor ve öne sürülene göre burada biri ile sevgili oluyor. Eşini aldatan adam, bir gün Melike Özmen’in karşısına çıkıyor ve kendisini sevmediğini bu sebepten dolayı evden ayrılması gerektiğini söylüyor.

Aldatan eş bununla da yetinmiyor ve Melike Özmen’in evden ayrılması sonrası hamile olan sevgilisi ile o evde yaşamaya başlıyor. Sevgilisinden üçüncü çocuğunu bekleyen adam ise boşanması için sevgilisi ile birlikte Melike Özmen’i tehdit ediyor. Melike Özmen de yaşanan bu olaylardan sonra karaciğerini geri istediğini belirtti.

“BİR KISMI DOĞRU”

Melike Özmen’in karaciğerini verdiği eşi telefon ile canlı yayına bağlandı. Melike Özmen’in söylediklerinin bazılarının doğru olduğunu söyleyen eş bazılarının da yalan olduğunu söyledi. Ayrıca yaptığı konuşmada şu anda başka biri ile birlikte olduğunu kabul etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.