Melih Gökçek’ten bağış kampanyasına ‘saat’ tepkisi!

Ankara’nın eski Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, CHP’nin Ekrem İmamoğlu için başlattığı 20 TL’lik bağış kampanyasına dair eleştirili mesajlarını sosyal medyadan yayınladı. Gökçek, İmamoğlu’nun 20 TL bağış alırken, 250.000 TL’lik saat taktığını ve bunun bağışlar arasına koyulup koyulmayacağını merak ettiğini söyledi.


Melih Gökçek’ten bağış kampanyasına ‘saat’ tepkisi!

Ankara’nın bir önceki Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Özellikle Twitter hesabından gündeme dair attığı twitler ile tam anlamıyla bütün dikkatleri kendine çekiyor. Melih Gökçek, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adayı Ekrem İmamoğlu için başlattığı bağış kampanyasına sosyal medya hesabından eleştirili bir dil ile tepki gösterdi. Ekrem İmamoğlu’na yapılan bağış kampanyasında dikkatleri Ekrem İmamoğlu’nun saatine çeken Gökçek, gündeme dair paylaşımlarına devam ediyor.

12.500 KİŞİ BAĞIŞ YAPMIŞ OLUR

Ekrem İmamoğlu’nun kolundaki saatin fiyatının 250.000 TL olduğunu iddia eden eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, bağış kampanyasına saat ile destek verilebileceğini açıkladı. İmamoğlu’nun saatini bağışlaması durumunda otomatik olarak 12.500 kişiden bağış alacağı söylendi. Melih Gökçek CHP’yi ve Ekrem İmamoğlu’nu sert bir dille eleştirmeye devam ediyor. Ekrem İmamoğlu henüz Gökçek’in saat iddiasına cevap vermedi.

ANNELER GÜNÜ PARASINI KONU EDİNDİ

Melih Gökçek’ten gelen bir twit ise yine CHP’nin bağış kampanyasına karşı oldu. Ekrem İmamoğlu’nun ‘Bir çocuk ‘Anneler gününe para biriktirdim, 30 liram vardı onu size gönderiyorum’ diyor. Müthiş bir şey. Bu demokrasiye olan inanç aslında” açıklamasını hatırlatan Gökçek, çocuğun bu jesti karşısında Ekrem İmamoğlu’na soru sordu. Gökçek, İmamoğlu’nun ‘Siz fedakarlık yapacaksınız ben 250 bin TL’lik saat takacağım” deyip demediğini merak ediyor.

Yazar: Aykut Bilir

Aykut Bilir
Aykut Bilir, 1981 senesinde Manisa'da dünyaya geldi. Bilir, eğitim hayatını Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarının ardından çeşitli mecralarda yazıları yayınlanan Aykut Bilir, günümüzde internet gazeteciliğine yönelik görsel ve yazılı materyaller içeren haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Murat Boz, İmamoğlu’nun kampanyasına 100 bin TL bağış yaptı

Murat Boz, İmamoğlu’nun kampanyasına 100 bin TL bağış yaptı

İstanbul'da yenilenen seçimlerde Hazine'den kampanya parası almayacak siyasi partiler çeşitli reklam kampanyası stratejileri yaptılar. CHP'nin Ekrem İmamoğlu adına açtığı bağış hesabına, ünlü pop sanatçısı Murat Boz 100 bin TL bağış yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.