Melih Gökçek, Moldovalı Masöz Tuttuğu İddialarına Cevap Verdi

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, parasını belediyeden verip yanında masöz çalıştırdığı iddialarına cevap verdi.
Takip et
Melih Gökçek, Moldovalı Masöz Tuttuğu İddialarına Cevap Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Melih Gökçek, belediyede kadrolu masözü konutunda çalıştırdığı iddialarıyla alakalı olarak olarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki Anket AŞ üstünden işe alınan Moldova uyruklu Ana Antanova adlı masözün, Melih Gökçek döneminde 5 sene boyunca başkanlık konutunda çalıştırıldığı öne sürüldü. İddiaya göre olay, mevcut Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yönetiminin müfettişlere firmada yaptırdıkları araştırmayla anlaşıldı.

MELİK GÖKÇEK'TEN AÇIKLAMA

Melih Gökçek, iddialarla alakalı Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Bugün (dün) medyaya bir haber düştü. Moldovalı Anket AŞ’de çalışan tercüman bir kadına diplomasında ‘Öğretmen manuel terapist’ yazdığı için ‘Masör Gökçek’in evinde çalışıp, Anket AŞ’den maaş aldı’ diyerek uydurma bir haber yaptırdılar. Akıllarınca söylediklerine insanları inandırmak için, ta şubat 2018’de işten atılan bu kadın ile ilgili Anket AŞ 25 Kasım 2019 tarihli düzmece tutanak tutup,suçlama yaptı. Madem çalışmadı niye anlaşarak parasını verdiniz. Sözleşme Şubat 2018’de feshedilirken, o tarihte Gökçek yoktu. Benim parasını belediyeden verip yanımda bir masör çalıştırmam haysiyetsizliktir. Bunu söyleyip ispat etmeyenlerde haysiyetsizin en önde gidenleridir. İddianızı kadın atıldıktan 1.5 yıl sonra tutulan zabıtla mı ispat edeceksiniz? Göreve geleli 9 ay oldu. Olayı yeni mi gördünüz? Bu iftirayı atan kişi Anket Genel Müdürü Selçuk Çoşkun. Selçuk Coşkun kim? Yurtdışına kaçan bir FETÖ’cünün işlerini takip eden kişi. 68 yaşında namusuyla çalışan, iki torun sahibi ve Türkiye’ye geldikten sonra Müslüman olan biri ile ilgili ahlaksızca yakıştırma yapmak fakat, ahlaksızlığı kendine meslek edinmiş iftiracılara yakışır. Twitter’da ve medyada ahlaksızca yorum yapan herkesle mahkemede hesaplaşacağız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.