Melek Baykal hasta mı? Melek Baykal neden veda etti?

Cennet Mahallesi’nin Pembesi olarak akıllara kazınan Melek Baykal hasta mı sorusuyla gündemde. Geçtiğimiz günlerde bir ameliyat geçiren Melek Baykal hayranlarını endişelendirmişti. Peki, Melek Baykal hasta mı? Melek Baykal'ın sağlık durumu nasıl?
Takip et
Melek Baykal hasta mı? Melek Baykal neden veda etti?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yılın bir bölümünü Bodrum’da geçiren ünlü sanatçının dün yapılan ameliyatının başarılı geçtiği bildirildi. Tedavisinin devam ettiği öğrenilen Baykal, hayranlarına iyi olduğu mesajını yolladı. Bu gelişmenin ardından Melek Baykal hasta mı sorusu da araştırılmaya başladı.

Melek Baykal’ın hastalığı ne?

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Melek Baykal, Bodrum’da bel fıtığı patlaması sonucunda acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ameliyat olan ünlü oyuncunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen ünlü sanatçının ne zaman taburcu olacağı ise henüz bilinmiyor.

Melek Baykal kimdir?

Ferhunde Hanımlar dizisindeki Nermin, Hayat Bağları dizisindeki Nurhayat ve Cennet Mahallesi dizisindeki Pembe rolleriyle tanınır. Ankara’da çekilen Ferhunde Hanımlar ile tanınmasının ardından gelen teklifleri değerlendirerek İstanbul’a yerleşmiştir.

İstanbul doğumlu olan ve henüz 17 yaşındayken tiyatroya başlayan Baykal, ilk oyununda 85 yaşında bir kadını canlandırarak takdir edildi. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Uzun süre Ankara Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde çalıştı. Cennet Mahallesi’ndeki performansıyla beğeni topladı. Daha çok televizyon dizilerinde rol almıştır. Melek Baykal’ın rol aldığı ilk sinema filmi ise Kaçma Birader adlı film olmuştur. 2012 yılının başından itibaren Star TV’de kendi adını taşıyan kadın programını sunmaktadır.

MELEK BAYKAL VEDA ETTİ

Usta tiyatrocu ve oyuncu Melek Baykal, sosyal medya sayfasından kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı. Baykal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kısa süreliğine veda etti.

Melek Baykal yaptığı paylaşımda, “ Sevgili dostlar bir süre sizlerle olamayacağım. Sağlıklı günlerde tekrar bir arada olmaz üzere. Sevgiyle kalın” notunu düştü. Baykal’ın “Sağlıklı günlerde tekrar bir arada olmak üzere” mesajı akıllarda soru işareti uyandırdı.

Melek Baykal hasta mı? Melek Baykal neden veda etti?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.