adplus-dvertising

Meksika’da Tecavüzcüye Pitbullu Ceza

Meksika'da bir kadına tecavüz ettiği iddia edilen kişiyi yakalayan suç örgütü, tecavüz ettiğini iddia ettikleri adama kan donduran bir ceza verdi. Adamın cinsel organını pitbulla yediren çete üyelerinin sosyal medyada paylaştığı video dünya basınında olay oldu.
Takip et
Meksika’da Tecavüzcüye Pitbullu Ceza
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mkesika’da bir suç çetesi, bir kadına tecavüz ettiğini iddia ettikleri adamı yakalayarak iple bağladılar. Pantolonunu ve iç çamaşırı çıkarılan adam pitbullun önüne getirildi. Adama saldırtılan pitbull, kadına tecavüz ettiği iddia edilen adamın cinsel organını kopararak yedi.

O anları sosyal medyada paylaşan suç çetesi, dünya basınında olay oldu. Adamın çığlıklarını, ağzını elleriyle kapatarak durduran çete üyeleri vahşetin fotoğraflarını da paylaştılar.

SALDIRIYA UĞRAYAN ADAMIN AKIBETİ BİLİNMİYOR

Suç çetesinin, pitbulla cezalandırdığı adamın hayatta kalıp kalmadığı bilinmiyor. Video ve fotoğraflar sadece pitbullun saldırma anına ait. Konuyla alakalı inceleme başlatan Meksika polisi, adamın gerçekten birine tecavüz edip etmediğini araştırıyor. Kimliği hakkında bilgiye ulaşılamayan adamın hayatta olup olmadığı da araştırılıyor.

Olaya ait görüntüler kısa süre içinde sosyal medyada yayıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.