adplus-dvertising

Meksika’da kocasına kızan anne 4 çocuğunu bıçaklayarak öldürdü!

Meksika’da kocasının kıskançlıklarından ve uyguladığı şiddetten bıkan bir kadın, kendini alkole verdi. Kısa sürede sarhoş olan kadın 4 küçük çocuğunu bıçaklayarak öldürdü. Polis, minik çocukların cansız bedenlerini aynı yatakta kanlar içerisinde buldu. Cinayetlerin sonrasında canına kıymak isteyen kadın gözaltına alındı.
Takip et
Meksika’da kocasına kızan anne 4 çocuğunu bıçaklayarak öldürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meksika‘nın Chicapa de Castro kentinde yaşayan 27 yaşındaki Areles Juarez, 62 yaşındaki kocasının kıskançlıklarından bıktığı için sekiz, beş, iki yaşlarındaki kızları ile on aylık oğlunu bıçaklayarak öldürdü.

KENDİNİ DE ÖLDÜRMEK İSTEDİ

Anneleri tarafından öldürülen çocuklar aynı yatakta kanlar içinde ölü bulundu. Çocuklarını öldürdükten sonra kendini öldürmeye çalışan anne hastanede tedavi altına alındı. Hafif yaralanan anne polis ekiplerince gözaltına alındı.

CİNAYET ANINDA SARHOŞMUŞ

Anne Areles, ilk ifadesinde kocasının kıskançlıklarından bıktığını ve onunla beraberolmak istemediği için çocuklarını öldürdüğünü itiraf etti. Polis, annenin cinayetten önce aşırı derecede alkol aldığı ve cinayet esnasında sarhoş olduğunu belirtti.

Öte yandan çiftin komşuları, Areles ile kocasının devamlı kavga ettiğini, kadının eşinden şiddet gördüğünü belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.