adplus-dvertising

Meksika’da film sahnelerini aratmayan hırsız-polis kovalamacası

Meksika’da çalıntı bir tırın polis ekipleri tarafından kovalandığı anlar filmleri aratmadı. Nefes kesen kovalamaca polis kamerası tarafından anbean kayıt altına alındı.
Takip et
Meksika’da film sahnelerini aratmayan hırsız-polis kovalamacası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meksika’nın Hidalgo eyaletinde iki şahsın, içerisinde tekstil ürünü bulunan bir tırı çalmasının sonrasında polis ekipleri, ihbar üstüne tırın güzergahında kontrol noktaları yarattı. Hırsızların, çaldıkları tırla kontrol noktalarında durmamalı ve bir ekip otosuna çarparak kaçması üstüne hırsızlar ile polis arasında filmleri aratmayan bir kovalamaca meydana geldi. Nefesleri kesen kovalamaca polis kamerası tarafından anbean kayıt altına alınırken, polisin defalarca havaya ve tırın lastiklerine ateş ettiği duyuldu. Görüntülerde öte yandan, polis amirinin sık sık “sıkıştırın” ve “ateş edin” emirleri verdiği duyuldu.

Meksika’da film sahnelerini aratmayan hırsız-polis kovalamacası

Polisin en az 30 el ateş ettiği kovalamaca sırasında hırsızlar açılan ateş neticesinde lastikleri patlayan tırın kontrolünü kaybetmesi ile yakalanabildi. Kovalamacanın sonunda tırda bulunan iki hırsızın polis ekipleri tarafından tutuklandığı bildirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.