Mekanı Basan Polis Hepsini İp Gibi Dizdi!

Kaçak içki satılan eğlence mekanını basan polis 385 şişe kaçak içki ve 3 silah buldu. Polis, gözaltına aldığı 16 kişiyi mekanın önünde ip gibi dizdi.

Ankara emniyeti başarılı bir operasyona imza attı. Gelen bir ihbar üzerine, bir eğlence mekanına giden asayiş ekipleri 385 şişe kaçak içki ele geçirdi. Yapılan aramalarda 2 av tüfeğinin yanı sına gizli bölmeye saklanmış bir adet tabanca ve bu silahlara ait çok sayıda mermi ele geçirildi.


Operasyonda yakalanan 16 kişinin birçoğunun çeşitli suçlardan kaydının bulunduğu belirtilirken işletmenin ortağı kayıplara karıştı. 16 kişiyi gözaltına alan polis ekipleri, bu şahısları duvarın dibine ip gibi dizdi ve bu şekilde fotoğraf çektirdi. Kaçan işletme sahibinin bulunması için ise operasyon başlatıldı. Kaçak içkiler imza edilirken ele geçirilen av tüfekleri ve tabanca incelenmek için emniyete götürüldü. Ankara’nın birçok bölgesindeki eğlence mekanında kaçak içki satıldığını belirleyen polis ekipleri baskınlarını devam ettirecek gibi.

VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI

Özellikle Ulus ve Kale civarındaki işletmeleri mercek altına alan emniyet, kaçak içki satışının yanı sıra uyuşturucu ve kadın ticaretine de göz açtırmamaya kararlı. Vatandaşların da kendilerine yardımcı olmalarını isteyen polis ekipleri kendilerine gelecek ihbarları titizlikle değerlendirdiklerini açıkladı. Ankara emniyeti son zamanlarda yaptığı başarılı operasyonlarla kaçak içki satışına büyük darbe vurmuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı