adplus-dvertising

Mehmet Muş’tan, Çok Sert Deprem Toplantısı Açıklaması

Tartışmalara neden olan deprem toplantısı ile ilgili konuşan AK Partili Mehmet Muş, Ekrem İmamoğlu'nun toplantıya davet edildiğini söyleyerek sert çıktı.
Takip et
Mehmet Muş’tan, Çok Sert Deprem Toplantısı Açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın önderliğinde İstanbul İl Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nde yapılan ‘deprem’ görüşmesine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun davet edilmediği doğrultusunda haberler basında yer almıştı. İBB’den ve Valilik’ten yayınlanan haberlerle alakalı devamlı olarak karşılıklı açıklamalar yapılmıştı.

Mehmet Muş’tan, Çok Sert Deprem Toplantısı Açıklaması

“BU TİP ŞIMARIK HAREKETLERİN PEŞİNDEN KOŞMAYIN”

Mesele ile alakalı AK Parti tarafından en sert açıklama AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş tarafından yapıldı. İmamoğlu’nun toplantıya davet edildiğini söyleyen Muş, “Kendisi gelmemiştir. İstanbul halkından özür dilemelidir. Bu tip şımarık hareketlerin peşinden koşmayın. Önerimiz İstanbul’un problemlerine eğilmesidir” dedi.

Valiliğin ‘toplantıya çağrıldı’ açıklamasının yapmasının ardından valiliği aradığını ve açıklamanın gerçeği yansıtmadığını söyleyen İmamoğlu, “Mesele ile alakalı sessizliğim devlet terbiyem ve sürece olan saygımdan dolayıdır” sözlerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.