adplus-dvertising

Mehmet Dinçerler’in boşanmak için istekleri Hadise’yi şok etti!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşayan Hadise ile 4 ay önce nikah masasına oturduğu eşi Mehmet Dinçerler boşanıyor. Ünlü şarkıcı, dün avukatı aracılığı ile Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtı. Dava dilekçesinin detayları da ortaya çıktı.
Takip et
Mehmet Dinçerler’in boşanmak için istekleri Hadise’yi şok etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2. Sayfa’nın haberine göre; “Mehmet Dinçerler’den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum.” diyen Hadise’nin dilekçesinde

“Mehmet Dinçerler evlendikten kısa bir süre sonra Hadise’nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Mehmet’in bu davranışları zaman içinde psikolojik baskı boyutuna vardı. Bu baskılar Hadise’yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti.” ifadelerine yer verildi.

Hadise, Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadı.

‘ANLAŞMALI AYRILAMADIK’

Hadise, konuyla ilgili olarak Instagram sayfasında da bir açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim’ dedi.

Mehmet Dinçerler’in boşanmak için istekleri Hadise’yi şok etti!

BOŞANMAK İÇİN İSTEDİKLERİ ŞAŞIRTTI

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları boşanma davası için bir araya geldi.

Mehmet Dinçerler boşanmak için Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

MEHMET’İ TAKİBİ BIRAKTI

Instagram sayfasında sadece Mehmet Dinçerler’i ve kendi markasını takip eden Hadise, boşanma arifesinde olduğu eşini takipten çıktı. Hadise birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı.

Mehmet Dinçerler de Hadise’yi takibi bıraktı. O da romantik karelerini sayfasından sildi.

Mehmet Dinçerler’in boşanmak için istekleri Hadise’yi şok etti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.