adplus-dvertising

Mehmet Dinçerler’den don lastiği göndermesi!

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler’in evliliklerinde kriz yaşadığı ve Hadise’nin hamile olduğu öne sürülmüştü. Hadise, hamilelik haberini yalanladı. Hadise’nin ardından Mehmet Dinçerler de olay yaratan bir göndermede bulundu.
Takip et
Mehmet Dinçerler’den don lastiği göndermesi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler 15 Mart’ta nişanlanmış çift daha sonra aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Son dönemde birlikte görüntülenmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler’in ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

YÜZÜKLERİ ÇIKARDILAR

Hadise evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü hep takmış, ancak ünlü popçunun son iki konserinde yüzüğünü takmaması kafaları karıştırmıştı. Mehmet Dinçerler de önceki akşam bir etkinlikte görüntülendi. Dinçerler’in de yüzüğünü takmaması ayrılık iddiasını gündeme getirmişti.

Mehmet Dinçerler’den don lastiği göndermesi!

Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu Bircan Bali, Hadise Mehmet Dinçerler’in evliliğinde yaşanan süreci anlattığı esnada ” Hadise 3.5 aylık hamile! Kesin bilgi…” diyerek gündem yarattı.

“HADİSE İSYAN ETTİ, HAMİLE DEĞİLİM”

Bircan Bali’nin iddiası sonrası Hadise’den ilk açıklama geldi. Hadise, “Hamile değilim. Tedavi de görmüyorum” diyerek iddiayı yalanladı. Bütün bu yaşananların ardından Mehmet Dinçerler de sosyal medyadan çarpıcı bir göndermede bulundu.

Mehmet Dinçerler’den don lastiği göndermesi!

“DON LASTİĞİ KADAR FAYDASI YOK”

İsim vermeden hamilelik iddiasını ortaya atan Bircan Bali’yi hedef alan Dinçerler, “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar faydası yok” dedi.

Mehmet Dinçerler’den don lastiği göndermesi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.