Mehmet Çilingiroğlu yayında "İzmir marşını" söyledi ve Türkiye'den şikayet etmeyin dedi!

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, korona virüs salgınına ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunup yönettiği Tarafsız Bölge programına bağlandı. Program esnasında Amerika'daki durumu açıklarken, Trump için mutsuz ve geri zekalı ifadelerini kullandı. Ayrıca Çilingiroğlu dünyada birçok ülkenin koronavirüs vaka ve ölüm sayıları hakkında yalan söylediklerini ve Türkiye'nin durumunun daha iyi olduğunu belirtti. Yayında İzmirin dağlarında çiçekler açar marşını söyleyen Çilingiroğlu, Ahmet Hakan'ı güldürdü...Mehmet Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?
Takip et
Mehmet Çilingiroğlu yayında "İzmir marşını" söyledi ve Türkiye'den şikayet etmeyin dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce bazı polemiklerle adından söz ettiren Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunup yönettiği Tarafsız Bölge programına bağlandı ve açıklamalarda bulundu. www.haber.com ekibi olarak bu ilginç dakikaları sizlerle paylaşıyoruz...

Her zaman ilginç tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Çilingiroğlu, Amerika'da durumun çok kötü olduğunu, Trump'ın çok bilinçsizce hareket ettiğini belirtti.

Birçok ülkede sayılar hakkında doğru bilgi verilmediği için Türkiye'nin koronavirüste 8. olduğunu aslında diğer ülkeler doğru bilgi verse sıralamanın değişeceğini belirtti.

Yayında birden bire İzmir'in dağlarında çiçekler açar marşını söyleyen Çilingiroğlu, Ahmet Hakan'ı gülfürdü. Daha önce de canlı yayında tükü söyleyen Çilingiroğlu, Türkiye'nin kıymeti bilinmesi gerektiğini belirtti.

MEHMET ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Mehmet Çilingiroğlu, 2 Nisan 1970 tarihinde Denizli'de dünyaya geldi. 1983-1986 yılları arasında Antalya Lisesi'nde eğitimini tamamlayan Çilingiroğlu, 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne giriş yaptı.

1993 yılında stajını da Hacettepe Üniversitesi'nde yapan Mehmet Çilingiroğlu, 1994 yılında Virginia Commonwealth Üniversitesi'nde staj sürecini devam ettirdi.

1995 yılında yine aynı üniversitede dahiliye bölümünde görev almaya başlayan Çilingiroğlu, 2000 yılında Amerikan Kalp Derneği Moleküler Kardiyoloji alanında araştırmacı olarak çalışmalarına başladı.

2004-2006 yılları arasında San Antonio Teksas Sağlık Bilimleri Janey Briscoe Kardiyovasküler Araştırma Merkezi'nde Girişimsel Kardiyoloji Üyesi olan Çilingiroğlu, 2010 yılında Evanston Hastanesi / NorthShore Üniversitesi'nde Yapısal Kalp Hastalıkları Üyesi görevini ifa etmiştir.

Mehmet Çilingiroğlu'nun eğitim verdiği üniversiteler arasında Bahçeşehir Üniversitesi, Arkansas Üniversitesi, Texas Kalp Bilimleri Üniversitesi ve Koç Üniversitesi yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.