adplus-dvertising

Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!

Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya kazancı ortaya çıktı. Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ‘Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL arası kazanıyor’ dedi.
Takip et
Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil tiktok hesabı açmış ve Erbil’in paylaşımları çok konuşulmuştu. Ece Ronay da mahkemelik olduğu Erbil’e ‘dilenci’ yorumunda bulunmuştu.

Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!

Mehmet Ali Erbil, son zamanların fenomen uygulaması TikTok’ta hesap açtı. Burada yaptığı canlı yayınlarda takipçilerinden pahalı hediyeler istemesi, “Bu Onur hala araba yollamadı. Bu kadar cimri mi?” gibi sözleri geçtiğimiz günlerde gündem olmuştu. Mali, son olarak yayınladığı video ile gündeme geldi. Erbil’in canlı yayına giriş yaparken dilini çıkarıp sallaması, “TikTok’çu geldi hanım” diye bağırması sosyal medya gündemine bomba gibi düşerken birçok takipçisi de eleştiride bulundu.

Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!

GÜNLÜK 100 BİN TL KAZANIYOR

Bugün 2. Sayfa programına konuk olan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancını açıkladı.

Canlı yayında platformun işleyişini anlatan Ronay şunları söyledi:

Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL para kazanıyor

Orada her tarzda insan var… Video paylaşıp takipçi elde ediyorsunuz ama canlı yayın açarsanız para kazanıyorsunuz.

Bunun için karşı tarafla yarışma yapıyorsunuz, karşılıklı ceza verme oyunları oynuyorsunuz. İnsanlar da size canlı yayın boyunca hediye gönderiyor. Bu hediyeleri almanın belirli bir miktarda ücreti var.

Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!

Aslında insanlar dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. Mesela karşılıklı yarışmada onu küçük düşürecek şeyler yaptırıyorlar.

Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı.

Son dönemde Merve Boluğur girdi. 7/24 canlı yayın açıyor.

700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor.

Mehmet Ali Erbil’in günlük kazancı dudak uçuklattı!

Ece Ronay’ın açıklaması: Bunun için karşı tarafla yarışma yapıyorsunuz, karşılıklı ceza verme oyunları oynuyorsunuz. İnsanlar da size canlı yayın boyunca hediye gönderiyor. Bu hediyeleri almanın belirli bir miktarda ücreti var. Aslında insanlar dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. Mesela karşılıklı yarışmada onu küçük düşürecek şeyler yaptırıyorlar. Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı. Son dönemde Merve Boluğur girdi. 7/24 canlı yayın açıyor. 700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor. 48 saat canlı yayın açanlar var, uyurken de devam ediyor.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.