Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Ameliyat Açıklaması Geldi

Taburcu olduktan sonra sağlık durumunu bir türlü stabil hale getiremeyen Erbil, tekrar hastaneye yatırılmıştı. Mali'nin doktorundan açıklama geldi.
Mehmet Ali Erbil’in Doktorundan Ameliyat Açıklaması Geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki beyin damarında tıkanıklık olduğu belirlenen ünlü komedyenin omuriliğinden sıvı alınacağı için ameliyat masasına yatacağı iddia edildi. Ancak konuyla ilgili olarak konuşan ve sanatçının tedavisini yürüten Dr. Jan Klod Kayuka ise iddianın asılsız olduğunu belirterek şunları aktardı:

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen”

KAÇIŞ SENDROMU

Banyoda ayağı kayan ve yere düşen Mehmet Ali Erbil, kaçış sendromu niksettiği için 8 ay yoğun bakımda kalmıştı. Mali, tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu olmuş fakat geçtiğimiz hafta tekrar hastalanmıştı.

  • hasta
  • mehmet ali erbil
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.