adplus-dvertising

Mehmet Ali Erbil’e Nihat Doğan’dan FETÖ’cü suçlaması!

Mehmet Ali Erbil – Ece Ronay kavgasına Nihat Doğan da dahil oldu. Ece Ronay’a sahip çıkan Nihat Doğan, Mehmet Ali Erbil hakkında yaptığı açıklamalarla herkesi çok şaşırttı. Nihat Doğan, Mehmet Ali Erbil’e FETÖ’cü şeklinde konuştu.
Takip et
Mehmet Ali Erbil’e Nihat Doğan’dan FETÖ’cü suçlaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programında Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil kavgası hakkında dikkat çeken iddialarda bulunuldu. Programın moderatör, Seyhan Soylu, Ece Ronay’la Mehmet Ali Erbil ile tanıştırdıklarını olayın bambaşka boyutlara geldiğini ikisi de birbirine davacı olduğunu dile getirdi. Bu açıklamanın üstüne Nihat Doğan, Seyhan Soylu’ya “Mali’yi yaktın” diye seslendi.

NİHAT DOĞAN, ECE RONAY’A SAHİP ÇIKTI

Nihat Doğan, Deniz Akkaya’nın Ece Ronay hakkındaki açıklamalarına karşı çıkarak, “Bu kız ne yapmış? Siz kimsiniz? Sen yargı mısın? Hakim misin? Yargıda bu kadın (Ece Ronay) hakkında bu şekilde bir karar mı çıkmış? Siz somut bir şey olmadan nasıl bu lafları edersiniz? Bir anda Yargıç olup insanı yargılıyorsunuz.” diye Ece Ronay’a sahip çıktı.

Mehmet Ali Erbil’e Nihat Doğan’dan FETÖ’cü suçlaması!

Nihat Doğan sözlerine kendisinin de Kürt olduğunu, “Bu dünyaya tekrar gelse, aynı anne ve babadan Kürt olarak bu dünyaya gelmek isterim. Yalnızca bir kişiyi ırkından dolayı teröristsin PKK’lısın diye itibar suikastı yapılamasını doğru bulmadığını diye Ece Ronay’ı sırf Kürt olduğundan dolayı PKK’lı yapamazsın” şeklinde konuştu.

Nihat Doğan’ın açıklamasının sonrasında moderatör Seyhan Soylu programa Ece Ronay’ı telefonla bağlayarak” Ece Ronay Kürtlüğünden dolayı seni vurmak mı istiyorlar? Bu kişilerin amaçları ne?” diye Ece Ronay’a söz hakkı verdi.

“BENİM PKK’YLA NE İŞİM OLABİLİR?”

Geçmişte PKK sempatizanlığı yaptığı videolar ortaya çıkan Ece Ronay, “Benim PKK ile ne işim olabilir? Benim gerçekten siyasetle bir alakam yok. Bahsettikleri terörist adamı da tanımıyorum. Devamlı benimle ilgisi varmış gibi paylaşımlarda bulunuyorlar, neden yaptıklarına da anlamadım.” derken Nihat Doğan araya girerek kendisinin de Kürt olduğu dile getirdi. Doğan, “Kim Kürtlük üstünden Ece Ronay’a vurmaya çalışırsa sonuna kadar karşısında olduğumu bilsin” diyerek konuşmaya devam etti.

“KÜRT OLMAKLA GURUR DUYUYORUM”

Bu sözlerin üstüne Ece Ronay, “Kürt olduğumu kesinlikle inkâr etmem. Kürt olmakla da gurur duyuyorum.’’ ifadelerini kullandı. Seyhan Soylu; Peki Ece Ronay Deniz Akkaya’nın devamlı programında seni PKK ile özleştirme nedeni nedir? Senden ne istiyorlar?” diye Ronay’a yanıt hakkı verdi.

Ece Ronay, “Seyhan ablacığım anca bir olayın üzeri daha büyük bir olay ile kapatılır. Ben buna inanıyorum. Mehmet Ali Erbil olayının üstünü kapatmak için daha büyük bir gündem oluşturmak benimle uğraşmaktalar. Ülkemizde bunlar hassas konular, tecavüz olsun, taciz olsun maalesef kadın hakları konusunda taciz eden kişi ünlüyse örtbas edilmekte” şeklinde konuştu.

NİHAT DOĞAN’DAN ŞOKE EDEN İDDİALAR

Nihat Doğan araya girerek şunları belirtti:

“Camdan evlerde oturanlar başkasının evine taş atmasın. Yarın biride Mali’ye FETÖ’cü derler O zaman ne olacak? Bak Seyhancığım benim bir bildiğim bir konu var. Susuyorum. Ama bu kızın üzerine bu kadar gidilmeye devam edilirse olmaz. Sonra eskiler ortaya çıkarsa kıyamet kopar. İyi o zaman birilerine PKK’lı diğerine ne diyeceğiz FETÖ’cü mü? denecek. Beni konuşturmayın. Amerika’daki bir anımı anlatırsam sonra kimse bunun hesabını veremez. Mali’in yeni doğan çocuğunun kulağına ezanı ben okudum.”

Seyhan Soylu, “Nasıl yani Nihat Mehmet Ali Erbil FETÖ’cü mü?” sözünün üstüne Doğan, “Ben demiyorum kendisi diyor ve bende şahidim” sözleriyle devam eden Nihat Doğan, Amerika’da Mali’in başka bir yerlere gittiğini, kendisinin de itiraf ettiğini belirtti.

Seyhan Soylu’nun “Nihat sen ne diyorsun? Yani Mali Pensilvanliyaya mı gitti?” sorusu üstüne Nihat Doğan “Seyhancığım Onu Mali’ye soracaksın. Ece Ronay’a her şeyi söylesinler, o zaman biz bravo alkışlayalım. O zaman insan önce dönüp kendisine bakacak, bu kızı yalnız mı buldunuz? Sahipsiz mi buldunuz? diye “o zaman biride çıkıp Mehmet Ali Erbil sana da FETÖ’cü der” diye sözlerini bitirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.