Mehmet Ali Erbil’den Deniz Akkaya şok cevap “sana belden aşağı çok iyi vururum”

Şarkıcı Ece Ronay’a attığı ses kayıtları ve mesajlar ifşa olan Mehmet Ali Erbil, canlı yayında Deniz Akkaya ile birbirine girdi. Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Erbil, Akkaya’ya “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun” deyince gerilim iyice arttı.
Takip et
Mehmet Ali Erbil’den Deniz Akkaya şok cevap “sana belden aşağı çok iyi vururum”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Genç şarkıcı Ece Ronay, sosyal medya hesabından meşhur şovmen Mehmet Ali Erbil‘in kendisine attığı mesajları ifşa etti. Ronay’a “Seninle uyumak istiyorum” diyerek mesajlar attığı belirtilen Erbil ise hakkındaki iddiaları yalanladı. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ise bu konu konuşulmaya başlayınca Erbil yayına bağlandı.

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Programda isimi geçtiği için canlı yayına bağlanan Mehmet Ali Erbil, sinirlerine hakim olamadı. Deniz Akkaya‘nın “Daha önce bir terör örgütünün sempatizanı gibi Türk polis teşkilatına hakaret ve küfreden bir insanın klibinde nasıl oynadın?” sözlerine sinirlenen Erbil, “Ben müneccim miyim? Nereden bileyim” diye bağırdı.

Mehmet Ali Erbil’den Deniz Akkaya şok cevap “sana belden aşağı çok iyi vururum”

“BENİ GEÇMİŞİMDEN VURMAYA KALKMA”

Erbil’in sözlerine yanıt veren Akkaya ise “Yahu ben seni korumak ismine bir şey söylüyorum. Google’a Ece Ronay yazınca ilk çıkan konu bu. Hiç araştırmadın mı?” ifadelerini kullandı. “Ha tabii kızın 21-22 senelik yaşamını sorgulayacağım. Sen kendi yaşamını sorgulayabilir misin? Deniz Hanım’ın hiç mi geçmişinde bu şekilde şeyler yok?” diyen Erbil’e tepki gösteren Akkaya, “Şuanda beni geçmişimden vurmaya kalkma. Klibinde oynayacaksan bu kadın şuana kadar hangi işlere imza atmış buna bakarsın. Kimseyi geçmişiyle vurmaya kalkma” şeklinde konuştu.

“SANA BELDEN AŞAĞI ÇOK İYİ VURURUM”

Canlı yayında öfke kusan Mehmet Ali Erbil “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır” deyince Akkaya öfkeden deliye döndü. Sinirden elindeki kalemi fırlatan Akkaya, “Sen bana belden aşağı vuramazsın. Neyi biliyorum söyle. Bir şey söyleyeceksen adam gibi söyleyeceksin” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.