Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir?

Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil davasında şok gelişme yaşandı. Mehmet Ali Erbil az önce sosyal medya hesabından Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir ile bir paylaşım yaptı. Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir kimdir? Mehmet Bilir nereli? Mehmet Bilir kaç yaşında? Mehmet Bilir, Mehmet Ali Erbil ile birlikte neler dedi?
Takip et
Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ece Ronay ünlü şovmen mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini mesajlarla ifşa etmişti. Olayla ilgili gelişmeler bitmiyor.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Ece Ronay arasındaki gerilim büyüyor.

Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa eden Ece Ronay, taciz edildiğini duyurmuştu.

Mehmet Ali Erbil ise, bağlandığı canlı yayın programında iddiaları kabul etmediğini, asla taciz etmediğini söylemişti.

Ece Ronay da canlı yayında konuşulanlar hakkında savcılığa suç duyurusundan bulunmuş, “Kimse beni tehdit edemez, ben susmuyorum” demişti.

ECE RONAY’IN NİŞANLISI İLE VİDEO YAYINLADI
Bunun üzerine Mehmet Ali Erbil’den karşı bir hamle geldi. Ece Ronay’ın nişanlısı olan Mehmet Rüştü Bilir ile birlikte sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

“BEN NİŞANLISI OLDUĞUNU BİLE BİLMİYORDUM, BU OLAYLARI KAPATALIM ARTIK”
Videoda olayları artık kapatmak istediğini belirten Mehmet Ali Erbil, şu ifadeleri kullandı:

“Mehmet kardeşim, Ece Noray’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum, bırak Mehmet olduğunu. Mehmet’i bu olayları kapatalım diye, üstünü örtelim artık. Çünkü gerçekten çok rahatsız olduk. Hem kamuoyu, hem biz hem o taraf bu taraf. O da beni kırmadı, davetime icabet etti ve geldi evimde yemeğimi yedi.”

Nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir ise, “Teşekkür ederim abi, sen de bizi çok güzel ağırladın” yanıtını verdi.

Ece Ronay bugün yaptığı paylaşımlarda Beyaz Tv Söylemezsem olmaz programının yapımcısı tarafından tehdit edildiğini söylemişti. Ronay bugün adliyeye giderek Mehmet Ali Erbil taciz iddialarını mahkemeye taşımıştı.

MEHMET RÜŞTÜ BİLİR KİM?

Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir’in instargam hesabında “Rem İnşaat” yazdığı görülüyor.

Rüştü Bilir’in Tuzla Rem Doğalgaz’da çalıştığı ve zengin bir yaşam sürdüğü görülüyor.

Mehmet Rüştü Bilir’in Instgram hesabı mehmetrustubilir

Ece Ronay’dan Açıklama!

Mehmet Ali Erbil ile nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir’İn paylaşımı sonrası Ece Ronay sosyal medya hesabından şunları söyledi;

“Az önceki iki erkeğin benim hakkımda yargı yapması ve özür dilemesinin benimle alakası yoktur. Mehmet Ali Erbil kurnaz bizim Mehmet saftır kandırmış. Kendisi artık nişanlım değil sanırım zaten” diye yazdı.

İşte Ece Ronay’ın paylaşımları

Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir? Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir? Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir? Mehmet Ali Erbil ile video paylaşan Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.