Mehmet Ali Erbil evinde düştü! Hastaneye kaldırıldı…

İlk olarak evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, bir süredir kaçış sendromu ile mücadele ediyor. Geçtiğimiz haftalarda hastaneden taburcu olarak evine yerleşen Erbil’den sevenlerini üzecek yeni bir haber geldi. Bir zamanların efsane yarışma programı Çarkıfelek ile ekranlara döneceği öne sürülen Mehmet Ali Erbil’in, tekrar hastaneye kaldırıldığı bildirildi.
Takip et
Mehmet Ali Erbil evinde düştü! Hastaneye kaldırıldı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun bir müddet hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, daha sonra kaçış sendromu isimi verilen bir hastalığa yakalanmıştı. Hastanede oldukça zor zamanlar geçiren Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneden taburcu olarak evine yerleşmiş ve sağlığının iyi olduğunu söyleyen konuşmalarda bulunmuştu.

2 sene önce evinin banyosunda düşerek kaburgasını zedeleyen Mehmet Ali Erbil, kaldırıldığı hastanede uzun süreli bir tedavi görmüştü. Tedavi sürecinde oldukça zor zamanlar geçiren 64 yaşındaki meşhur şovmen, tedavisinin tamamlanmasının sonrasında ise “kaçış sendromu” isimi verilen bir hastalığa yakalanmıştı.Geçtiğimiz günlerde tedavisi tamamlanarak hastaneden taburcu olan Erbil’den sevenlerini üzecek kötü bir haber geldi.Mehmet Ali Erbil evinde düştü! Hastaneye kaldırıldı…Erbil, evinde tekrar düşerek gene hastaneye kaldırıldı. Bir gün hastanede tedavi gören Erbil, daha sonra evine gönderilerek, istirahate alındı.

Mehmet Ali Erbil kimdir?

Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957’de İstanbul’da doğdu. 1970 senesinde Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümüne yatılı olarak girdi ve bu dönemde hocası Cüneyt Gökçer’di. Devlet Tiyatrosu’nda misafir oyuncu olarak başrolde En İyi Tiyatrocu Ödülü’nü kazandı.Daha önce Emel Sayın’la beraber Aşkım Aşkım isimli dizide oynamıştır. Kanal D’de yayınlanan yarışma programı Çarkıfelek ve ATV’de uzun bir müddet yayınlanan Tatlı Kaçıklar dizisiyle zirveye çıkan başarılı şovmen, Harakiri ve Hababam Sınıfı Güle Güle isimli filmlerle tekrar beyazperdeye geçti.Mehmet Ali Erbil evinde düştü! Hastaneye kaldırıldı…Çarkıfelek’i son defa 2017 senesinde Star TV’de sunmuştur. Dünyada yalnızca 100 kişide görülen Kaçış Sendromu hastası olan Erbil, bekâr ve 3 çocuk babasıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.