Mehmet Ali Erbil 9 Ay Sonra Ayağa Kalktı! İşte O Görüntüler

Evinin banyosunda düştükten sonra 8 ay tedavi gören ve geçtiğimiz ay taburcu olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ilk kez ayağa kalktı.

Evindeki banyoda düştükten sonra 8 ay kadar ciddi bir tedavi gördükten sonra taburcu olan Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ayağa kalktı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’in hazırlayıp sunduğu 2. Sayfa programının ulaştığı görüntülerde son derece sağlıklı görünen Mehmet Ali Erbil’in bu hali hayranlarını mutlu etti. Adeta ölümden dönen Erbil’in sağlık durumunun gün geçtikçe daha iyiye gittiği öğrenildi. Son olarak geride bıraktığımız 10 Ağustos günü bir bayram tebriği paylaşan Mali evinin terasından bir fotoğraf paylaşmış ve “Allah’a şükürler olsun terasa çıkmakta varmış teras keyfi” notunu düşmüştü.

Mehmet Ali Erbil 9 Ay Sonra Ayağa Kalktı! İşte O Görüntüler

BURNUNDAN TÜPLE BESLENİYORDU

Mehmet Ali Erbil 8 ay tedavi gördüğü hastanedeki günleri ile ilgili “Burnumdan tüple besleniyordum, oradan ilaçlarımı da veriyorlardı. Zaten o ilaçları yutmanın mümkünü yok. Doktor, artık tüpün çıkarılabileceğini söylemesine rağmen bir ay daha çıkarttırmadım. Hatta bir hemşirem var, bana oradan çorba verdi. Hay Allah öldürüyordu beni. 20 kilo vermiştim, şimdi 10 kilo geri aldım. 18 Ekim’de hastaneye girdim, 2 Temmuz’da çıktım. Daha önce de taburcu olabilirdim ama kardeşim istemedi” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı