Meghan Markle’ın Bebeğini Sardığı Şal Olay Oldu

Geçtiğimiz yıl Prens Harry ile dünya evine girerek tüm dikkatleri üzerine çeken Meghan Markle, şimdi de bebeğini sardığı şal ile ülke basınında gündem dolu.

İngiliz kraliyet ailesinin ikinci gelini, yaptıklarıyla ülke basınının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yaklaşık 2,5 ay önce doğum yapan Sussex Düşesi’nin bebeğini sarmak için Hindistan’da Nayika adlı bir şirket tarafından özel olarak üretilen organik şal kullandığı ortaya çıktı.


Gündelik yaşamda kraliyet ailesinin alışılagelmiş kurallarını pek dikkate almayan Sussex Düşesi Meghan Markle, şimdilerde de bebeği için kullandığı şalla gündeme geldi. Hinditan’ın batısında yer alan Rajasthan eyaletindeki Jaipur şehrine yaklaşık bir saat uzaklıkta bulunan eski püskü bir kasabada üretilen organik şalı kullanan Meghan Markle, bu ürünün tanesini 33 dolara satın alıyor. Dünya genelinde büyük ilgi gören şalı kullanan ve memnun kalan Meghan Markle, bu bezlerden üretilen ürünlerden 2 bin adet daha sipariş verdi.

İŞÇİLERE SAATTE 37 KURUŞ ÖDENİYOR

100’e yakın çalışanın olduğu fabrikada işçilere saatte 37 kuruş para ödeniyor. İngiliz Daily Mail gazetesine açıklamalarda bulunan fabrika işçilerinden biri, ürünlerine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu ifade etti. Fabrikanın bölgeleri açısında son derece önemli olduğunu ifade eden bir başka işçi de el emeği göz nuru ürünlerinin gelecek dönemlerde daha fazla ilgi göreceğini umut ettiklerini belirtti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı