MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi

MediaMarkt iki yeni reklam filmi yayınladı. Marka, ilk filminde elektronikteki uzman personel desteği ve onarım hizmetini vurgularken ikinci filminde ise “29 Dakikada Mağazadan Teslim Al” hizmetine değindi. Her iki filmde de meşhur oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.
Takip et
MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MediaMarkt, dijital ve sosyal medya kanallarına özel iki yeni reklam filmi yayınladı. Sektördeki 50 senesi aşkın uluslararası deneyimiyle devamlı uzmanlığın altını çizen marka, ilk filminde de hem “personel uzmanlığına” hem de MediaMarkt’tan alınsın yahut alınmasın mağazalarındaki onarım hizmetine vurgu yaptı. Marka, yayınladığı ikinci filmde ise çok kanallı yapısı sayesinde tüketicilere sunduğu alternatif teslimat taktiğine değindi. Markanın her iki reklam filmlerinde de meşhur oyuncu Pelin Akil Altan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan rol aldı.

Filmde onarım hizmeti ve uzman personel kadrosu vurgulanıyor

İlk film, telefonundan selfie çekmeye hazırlanan Pelin Akil Altan ve Anıl Altan’la açılıyor. Tam fotoğrafı çekecekken telefonunu elinden düşüren Anıl Altan, ekranının kırılıp kırılmadığını merak ederken Pelin Akil Altan sakince telefonu eline alıp ekran çatlağını fark eder. Sonrasında mağazaya giden meşhur çift, markanın onarım hizmetinden yararlanır. Sonraki sahnede ise Anıl Altan, yenilenmiş telefonunu eline alırken Pelin Akil Altan da kendisini, mağazanın Artı Hizmetler Bölümünde bulunan uzman personelden robot süpürgeler hakkında bilgi alması için yönlendirir.

MediaMarkt’tan iki yeni reklam filmi

“29 dakikada mağazadan teslim al” hizmeti

Markadan yapılan açıklamaya göre, bugün tüketicilerin mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri ülke genelindeki mağazalarından teslim alınmasını sağlayan marka, aynı zamanda tüketicilere 29 dakikada teslim al hizmeti sunuyor. Yayınlanan ikinci filmde de markanın bu çok kanallı hizmetine değiniliyor. Filmde meşhur çift tatil için otele gelmişken Pelin Akil Altan saç şekillendiricisini unuttuğunu fark eder. O sırada telefonunu eline alan Anıl Altan, markanın web sitesinden seçtiği saç şekillendiriciyi, markanın “Mağazadan 29 dakikada Teslim Al” hizmeti ile satın alır. Hızlıca mağazaya giden çift, 29 dakikada satın aldıkları ürünü teslim alırlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.