McGregor Eylül Ayında Ringlere Geri Dönüyor

ABD’li karma dövüş sanatları organizasyon şirketi UFC’nin başkanı Dana White, Conor McGregor’un Eylül ayında sekizgen kafese dönmek istediğini söyledi. McGregor, Khabib ile olan dövüşünden bu yana hiç ringe çıkmamıştı.

McGregor Eylül Ayında Ringlere Geri Dönüyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Conor McGregor, Eylül ayının başlarında UFC’ye çarpıcı bir dönüş yapabilir. İrlandalı, geçen Ekim ayında Khabib Nurmagomedov ile sekizgen kafese çıkmış ve ağır bir yenilgi almıştı. O tarihten bu yana hiçbir dövüşe çıkmayan McGregor, White’a göre Eylül ayında ringe çıkabilir.

Ancak Başkan Dana White’a göre McGregor’un Eylül ayında dönebilmesi için, Khabib ile Dustin Poirier’in 7 Eylül’deki şampiyonluk maçı öncesinde birinden birinin sakatlanması gerekiyor. Böyle bir durumda McGregor maça çıkmaya hak kazanabilir. Öte yandan McGregor’un ringe geri dönmek için oldukça istekli olduğu belirtiliyor.

KHABIB İLE DÖVÜŞEBİLİR

McGregor ile geçen hafta görüştüğünü belirten White, “Geri dönmeyi çok istiyor. Eylül ayında dövüşme ihtimalini göz önüne alıyor ve çok çalışıyor. Şu an için Khabib ve Poirier’in dövüşü kesinleşmiş durumda. Fakat UFC’de işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorsunuz. Taraflardan birisinin sakatlanması ya da dövüşten çekilmesi durumunda McGregor dövüşebilir. Bu ihtimalin gerçekleşmemesi durumunda, en yakın ihtimalle 2020 başlarında McGregor ringe çıkacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.