McDonald’s’ta Nugget Skandalı! İçinden Tavuk Ayağı Çıktı

Okul çıkışı kızını McDonald's'a götüren Laura-Jane Popsey ilginç bir olay ile karşılaştı. Kızına aldığı nugget içinden tavuk ayağı çıktı.

İngiltere’nin Surrey bölgesinde yaşayan Laura-Jane Popsey, kızını okul çıkışında dünyaca ünlü fast food zinciri olan McDonald’s’a götürdü. Daily Mail’in haberine göre Popsey, kızı için burada yemek söyledi. Kızının nuggetleri rahat yiyebilmesi için ikiye bölen Popsey, etin içinden çıkan tavuk ayağı karşısında şok oldu ve midesi bulandı.


“GÖRÜLEN ŞEY KAN DAMARI OLABİLİR”

27 yaşındaki kadın bu durum sonrası kızının elinde olan yiyeceği aldı  ve fotoğraflayarak durumu restoran yetkililerine bildirdi. Restoran yetkilileri Popsey’e ürünün yüzde 100 tavuk göğsünden yapıldığını ve görülen şeyin kan damarı olabileceğini öne sürdü. Bu cevap youtuber olan Popsey’i tatmin etmedi ve 27 yaşındaki anne durumu sosyal medyada paylaşarak, “Mide bulandıran bir görüntüydü. Kızım adeta travma yaşadı. Bir daha asla oraya gitmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

McDonald’s tarafından yapılan açıklamada ise gıda güvenliğinin ön planda olduğu belirtilerek, nuggetı incelenmek istediklerini fakat müşterilerinin çöpe atmasından dolayı inceleyemedikleri ifade edildi.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı