Mbaye Diagne Her Yerde Problem!

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan 10 milyon bedelle kadrosuna katığı ve yaz transfer döneminde Club Brugge'e kiraladığı Mbaye Diagne gittiği her yerde problem.

Galatasaray’ın Kasımpaşa’dan 10 milyon bedelle kadrosuna katığı ve yaz transfer döneminde Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne gittiği her yerde problem yaratmaya devam ediyor. Kamerunlu oyuncunun Galatasaray taraftarıyla arasınadaki bağ bir türlü sağlamlaşamamıştı. Anderlecth’i devre dışı bırakarak Club Brugge’a imza atan Diagne, Belçika’da da çok konuşuluyor. Dün oynanan Club Brugge – Francs Borains karşılaşmasında devre arasında oyundan alınan Diagne için basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulundu.


DİAGNE DEZAVANTAJLA GELDİ

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulundu. Philippe Clement, “Diagne, buraya fiziksel açıdan bazı dezavantajlarla geldi. Bu sorunu kademeli olarak çözüyoruz. Ancak onu oyundan çıkarmamın nedenlerinden biri de takımın ön bölgede daha üretken olmasını sağlamaktı.” ifadelerini kullandı. Clement’ın bu sözlerini ikna edici bulmayan Belçika basını ise Diagne’nin Galatasaray’la sezon öncesi hazırlık kampının tamamında yer aldığını hatırlattı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı