Mbaye Diagne Her Yerde Problem!

26 Eylül 2019, 13:27 tarihinde eklendi
Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan 10 milyon bedelle kadrosuna katığı ve yaz transfer döneminde Club Brugge'e kiraladığı Mbaye Diagne gittiği her yerde problem.
Mbaye Diagne Her Yerde Problem!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın Kasımpaşa’dan 10 milyon bedelle kadrosuna katığı ve yaz transfer döneminde Club Brugge’e kiraladığı Mbaye Diagne gittiği her yerde problem yaratmaya devam ediyor. Kamerunlu oyuncunun Galatasaray taraftarıyla arasınadaki bağ bir türlü sağlamlaşamamıştı. Anderlecth’i devre dışı bırakarak Club Brugge’a imza atan Diagne, Belçika’da da çok konuşuluyor. Dün oynanan Club Brugge – Francs Borains karşılaşmasında devre arasında oyundan alınan Diagne için basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulundu.

DİAGNE DEZAVANTAJLA GELDİ

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Club Brugge Teknik Direktörü Clement, Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulundu. Philippe Clement, “Diagne, buraya fiziksel açıdan bazı dezavantajlarla geldi. Bu sorunu kademeli olarak çözüyoruz. Ancak onu oyundan çıkarmamın nedenlerinden biri de takımın ön bölgede daha üretken olmasını sağlamaktı.” ifadelerini kullandı. Clement’ın bu sözlerini ikna edici bulmayan Belçika basını ise Diagne’nin Galatasaray’la sezon öncesi hazırlık kampının tamamında yer aldığını hatırlattı.

  • club brugge
  • galatasaray
  • mbaye diagne
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.