Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden Tarıma Başladı

Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, İstanbul Şile'de organik tarım yapmaya başladı. Suden o anları, sosyal medya hesabı Instagram'dan takipçileriyle paylaştı.

Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, doğal hayata geçmeye karar verdi. Ünlü isim, İstanbul Şile’deki tarlalarda organik tarım yapmaya başladı. Traktör kullandığı, pırasa saplarını ayıkladığı anları fotoğraflayan ve sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşan Biricik Suden, takipçilerinden de takdir topladı.


MAZHAR ALANSON ORGANİK SEBZE YİYECEK

Biricik Suden’in organik tarıma başlamasıyla birlikte, Mazhar Alanson’u da daha doğal bir hayatın beklediği aşikar. Aalnson’un, eşi Biricik Suden ile doğal hayata uyum sağlamak istediği ve organik tarıma vakit ayırmak istediği öğrenildi. Sosyal medya hesabı Instagram’dan traktör kullandığı anları da paylaşan Biricik Suden, birçok takipçisini şaşırttı.

Genellikle spor konseptli fotoğraf ve videolar paylaşan Biricik Suden’in eline çapa alıp çapa yaptığı anların fotoğraflarını paylaşması büyük şaşkınlık yaratsa da büyük ilgi gördü. Suden’in ilerleyen zamanda kendi bahçesini kurmak istediği öğrenildi.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı