Mazhar Alanson, bardak sanatçısına "bu ne tırışkadan şey" dedi!

Mazhar Alanson, geçtiğimiz gün Teve2 kanalında ekrana gelen Polat Labar’ın sunumundaki Gece Kafası programına, Bardak sanatçısı Berk Armağan’la konuk oldu ve tavırlarıyla tepki çekti
Takip et
Mazhar Alanson, bardak sanatçısına "bu ne tırışkadan şey" dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mazhar Alanson, geçtiğimiz gün Teve2 kanalında ekrana gelen Polat Labar’ın sunumundaki Gece Kafası programına konuk oldu. Program esnasında bardaklara resim çizen bir gence ”Bardak tamam artık” diyerek yayından çıkarttı.

69 yaşındaki usta sanatçı Mazhar Alanson geçtiğimiz günlerde Gece Kafası isimli talk-show programına konuk oldu. Sohbet esnasında sahneye bardaklara resim çizen genç bir konuk davet edildi. Bir süre genç bardak sanatçısını dinleyen Mazhar Alanson, sebebi nedendir bilinmez ama daha fazla tahammül göstermeden ”Bardak tamam artık” diyerek kibarca yayından kovdu.

Radyocu Polat Labar’ın programına konuk olan MFÖ grubu solisti Mazhar Alanson’un, beklenmedik şekilde bardak sanatçısı genci yayından çıkartması tepkilere neden oldu. Sosyal medya üzerinden birçok kişi Mazhar Alanson’un tavrını ”yakışıksız”, ”ego, kibir ve saygısızlık” olarak değerlendirdi.

Bu Kadar Zamanını Neden Böyle Bir Şey İçin Harcıyor?

Otostop yaparak Türkiye’yi gezdiğini ve bardaklara resim çizdiğini anlatan Türkçe öğretmenliği 4. sınıf öğrencisi Berk Armağan’ı bir süre programda dinleyen Alanson, ”Bu kadar zamanını neden böyle bir şey için harcıyor?” dedi. Ardından kendisi için üzerine çizim yapılan bardağı görünce ”Bu ne ya böyle trışkadan bir şey. Acele yapmışsın” diyerek alaycı cümleler kurdu.

Programda Bardaklarla Bir Adamın Ne İşi Var?

Genç bardak sanatçısının programda bulunmasından rahatsız olan Alanson, ”Programda bardaklarla bir adamın ne işi var? Epey de reklamını yaptı artık tamam” diyerek masa üzerindeki bardakları topladı ve geri verdi. Ardından ”Bardak tamam artık” diyerek Berk Armağan‘ı yayından çıkarttı. Şarkıcının bu beklenmedik sözleri karşısında şaşıran Armağan, sahneden kalkarak seyircilerin bulunduğu yere geçti.

"BU NE BÖYLE TIRIŞKADAN BİR ŞEY"

Bardakların üzerine resim çizerek dünyayı gezen genç sanatçı Berk Armağan, Mazhar Alanson'un konuk olduğu programa çıkarak çizimlerinden bahsetti. Yanına gelen Armağan'ın bardaklara resim çizdiğini gören Mazhar Alanson ise "Bu kadar zamanını niye böyle bir şey için harcıyor?" dedi. Berk Armağan'ın kendisi için de bir bardak yaptığını gören Alanson "Bu ne ya böyle tırışkadan bir şey. Acele yapmışsın" diyerek tepki gösterdi.

MFÖ grubunun solisti Mazhar Alanson, radyocu Polat Labar'ın Gece Kafası isimli programına konuk oldu. Programda sohbet ettiği sırada yanına bardakların üzerine resim çizen bir genç gelen şarkıcı, "Nedir bu bardak mardak" diyerek tepki gösterdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.