Mayoyla doğa yürüyüşü

23 Aralık 2020, 10:01 tarihinde eklendi
Geçtiğimiz ekim ayında üçüncü bebeklerinin ölü olarak dünyaya gelmesiyle büyük bir şok yaşayan model Chrissy Teigen ile müzisyen eşi John Legend, kötü günleri geride bırakmaya çalışıyor. Mega News Agency, Instagram
Takip et
Mayoyla doğa yürüyüşü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mayoyla doğa yürüyüşü

DOSTLARI VE YAKINLARI DA EŞLİK ETTİ

35 yaşındaki Chrissy Teigen ile 41 yaşındaki John Legend’a birlikte tatil yaptıkları dostları da eşlik etti. Grubun diğer üyeleri şort ve tişörtten oluşan kıyafetler tercih ederken Chrissy Teigen ise sırtı açık siyah bir mayo tercih etti.

Mayoyla doğa yürüyüşü

SİYAH BİKİNİ GİYDİ

İki çocuk annesi model, boynuna bir şal sardı, çantasını da boynuna astı. Teigen, Legend ve beraberlerindeki grup St. Barts adasının doğası içinde keyifli bir yürüyüş yaptı.

Mayoyla doğa yürüyüşü

TEIGEN’İN ANNESİ DE ONLARLA BİRLİKTE

Chrissy Teigen ve John Legend’a eşlik eden grupta, ünlü modelin hem iyi hem kötü günlerinde hep yanında olan annesi Vilailuck Teigen ile saç tasarımcısı Jen Atkin de yer alıyordu.

Mayoyla doğa yürüyüşü

MASKE TAKMADILAR

Ne Teigen ve Legend’ın ne de birlikte yürüyüş yaptıkları grupta yer alan diğerlerinin maske kullanmaması da dikkat çekti.

Mayoyla doğa yürüyüşü

TEST ŞARTI

Ünlülerin ve jet sosyete üyelerinin en çok tercih ettiği tatil destinasyonlarından biri olan St. Barthelemy (St. Barts ) adası, geçtiğimiz haziran ayından itibaren Kuzey Amerika’dan giden turistlere kapılarını açtı. Fakat, bu kişilerden negatif koronavirüs testi isteniyor.

Mayoyla doğa yürüyüşü

TEST YOKSA İZOLASYON

Daha önce test yaptırmamış olan turistlerin ise adaya ulaştıklarında yaptırmaları isteniyor. Ziyaretçilere, test sonuçları çıkana kadar sosyal izolasyon şartı da konuldu.

Mayoyla doğa yürüyüşü

ÜÇÜNCÜ BEBEĞİ ÖLÜ DOĞDU

Chrissy Teigen, geçtiğimiz ekim ayında üçüncü hamileliğinin ölü doğum ile sonuçlandığını sosyal medya sayfasından duyurmuştu. Teigen’in hastane yatağında çekilen pozları ve mesajı büyük tartışma yaratmıştı.

Mayoyla doğa yürüyüşü

MÜDAHALEYE RAĞMEN HAMİLELİK SONLANDI

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma göre Chrissy Teigen, günler süren yoğun bir kanamanın ardından bebeğini ölü olarak dünyaya getirdi.

Mayoyla doğa yürüyüşü

AİLENİN BÜYÜK ACISI

Üçüncü çocuklarını beklediklerini sosyal medya hesabından duyuran Chrissy Teigen, geçtiğimiz pazar günü yoğun kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Modele kan verildi ama yapılan bütün müdahalelere rağmen bebeğini kaybetti.

Mayoyla doğa yürüyüşü

‘AİLEMİZE KATILMAK İÇİN ÇOK ÇABA HARCADI’

Teigen “Daha önce bebeklerimizin isimleri konusunda onlar doğduktan sonra karar vermiştik, sadece hastaneden ayrılmadan birkaç dakika önce. Ama bir sebepten karnımdaki bu küçük adama Jack adını verdik. O bizim için her zaman Jack olacak. Jack, küçük ailemizin bir parçası olmak için çok çaba harcadı ve sonsuza kadar da öyle olacak” diye yazdı.

Mayoyla doğa yürüyüşü

İKİ ÇOCUKLARI VAR

2013 yılında evlenen Chrissy Teigen ile 41 yaşındaki John Legend’ın 4 yaşında Luna adında bir kızı ve 2 yaşında Miles Theodore adında bir oğlu bulunuyor.

Mayoyla doğa yürüyüşü

TEPKİLERE YOL AÇMIŞTI

Bazı kişiler bu kadar özel bir deneyimi sosyal medyadan paylaştığı için modeli eleştirdi. Fakat kadınlar yararına faaliyet gösteren bazı sosyal kuruluşlar da Teigen’in, anlattıklarıyla benzer deneyimler yaşayan çok sayıda kadının sesi olduğunu savundu.

Mayoyla doğa yürüyüşü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.