Mauro Icardi’den Wanda Nara açıklaması: Çok sıkıldım

Icardi ile Wanda Nara, çocuklarının doğum gününü kutlamak için bir araya geldi. Ancak Arjantinli oyuncu, ülke basınına yaptığı açıklamada, yaşananlardan çok sıkıldığını söyledi.
Takip et
Mauro Icardi’den Wanda Nara açıklaması: Çok sıkıldım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, eşi Wanda Nara ile yaşadığı sarsıntılı sürecin ardından kızlarının doğum gününü kutlamak için geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir araya geldi. Fransız basını da çiftin bu birlikteliğini manşetlerine taşıdı ve “Isabella’nın iyiliği için çift geçici bir barış sağlanmış gibi görünüyor” ifadeleriyle haberi okuyucularına duyurdu. Icardi ise yaşanan çalkantılı sürecin ardından ülkesinin basınına şu açıklamayı yaptı:

Mauro Icardi’den Wanda Nara açıklaması: Çok sıkıldım

“DOĞRULARI SÖYLÜYORUM!..”

“O kadar sıkıldım ki çok şey konuşuldu. Uzun süredir yaşanan bir ayrılık değildi. Ama söylenenlerin hepsi yalan, biz ayrıldık. 9 yıldır hiç ayrılmamıştık ancak geçen yıldan sonra bazı gariplikler oldu. Her şeyi anlatmayacağım, zaten bilmesi gerekenler biliyor. Beni eve almadığı da yalan. Reklam yapmanın başka yollarını bulmalı. Çocuklar büyüyor, haberleri izliyor, sosyal medyada görüyorlar. Sonuçta ünlüyüz. Bana sorduklarında her şeyin doğrusunu söylüyorum.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.