Matthew Perry: ‘Friends’ özel bölümünün çekimleri mart ayında başlayacak

Matthew Perry, Friends dizisinin HBO Max’te yayımlanacak özel bölümünün mart ayında çekileceğini açıkladı.

Friends dizisi için özel bir bölümün çekileceği; Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın tekrar bir araya geleceği bu özel bölümün WarnerMedia’nın yeni dijital platformu HBO Max’te yayımlanacağı açıklanmıştı.

Geçen mart ayında çekilmesi planlanan özel bölüm, koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer başkanı Bob Greenblatt, mayıs ayında, şirketin özel programının yaz sonunda tamamlanacağını umduğunu söylese de, belirtilen süreçte prodüksiyona başlanamadı. Son çıkan haberlere göre 2021 yılının başında hazırlıkların başlaması ve çekimlerin mart ayında yapılması planlanıyor.

Matthew Perry: ‘Friends’ özel bölümünün çekimleri mart ayında başlayacak

ÇEKİMLER MARTTA BAŞLIYOR

Matthew Perry’nin Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre, özel bölümün çekimlerine mart ayında başlanacak.

HBO’nun, 2004 yılında yayın hayatı sona eren dizinin yeni hakları için 400 milyon doların üzerinde ödeme yaptığı bildirildi. Ben Winston, “Friends” yürütücü yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane’le birlikte özel bölümün yönetici yapımcılığını yüstlenecek. Warner Bros. Unscripted & Alternative Television ve Fulwell 73 Productions, gösterinin arkasında yer alıyor. (Beyazperde)

Kaynak: Haber Global

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı