Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!

TRT ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı’nda Esat, Gülben’e “Kız arkadaşım olur musun?” teklifi yaparak öptü. Bölümün sonunda ise Han, doktora götürmek için Naci’yi kazan dairesinden çıkarınca babasına yakalandı. Sesler üstüne aşağı inen Safiye, Naci’nin kazan dairesinden kendisine klarnet çalmasıyla gerçekleri anladı.
Takip et
Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, dün akşam 32. yeni bölümüyle ekrana geldi. Gülben ve Esat arasında yeni bir aşk başlarken Safiye, Naci’nin yerini öğrendi.

ESAT’TAN GÜLBEN’E İLAN-I AŞK

Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde Esat, Gülben’i yemeğe çıkardı. İnci’nin zorlamasıyla Han da yardım etti ve Safiye’ye hep beraber yemeğe gittiklerini belirterek Gülben’i evden çıkardı. Esat ise yemekte Gülben’e “Kız arkadaşım olur musun?” şeklinde konuştu. Senelerdir Esat’a aşık olan Gülben ise gözyaşlarına hakim olamadı. Hatta Esat, evin önünde Gülben’i ilk kez yanağından öptü.

Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!

SAFİYE, NACİ’NİN KAZAN DAİRESİNDE OLDUĞUNU ANLADI

Han’ın zorla kazan dairesinde tuttuğu Naci ise kızı için tedavi olmayı kabul etti. Han, Naci’yi doktora götürmek için postacı kılığıyla apartmandan çıkarmak istedi. Fakat o esnada aşağıya inen babası Hikmet, Naci’yi gördü. Hikmet tekrar eve çıkınca ise Naci’yi gördüğünü Safiye’ye belirtti. Safiye’nin de apartman girişine inmesiyle Han, Naci’yi apar topar tekrar kazan dairesine soktu. Fakat Han kapıyı kilitlemeye fırsat bulamadı.

Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!

Naci ise Safiye’nin sesini işitince klarnetiyle en sevdikleri şarkıyı çalmaya başladı. Müziği duyan Safiye büyük şok yaşadı ve Naci’nin kazan dairesinde olduğunu anladı.

Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!Masumlar Apartmanı’nda Safiye, kazan dairesine indi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.