Masumlar Apartmanı’nda İnci ve Safiye kavga ediyor!

TRT 1’in salı akşamlarına damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı’nın 25. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yeni bölümde, zor günler geçiren İnci’nin Safiye ile karşı karşıya gelmesi dikkat çekiyor.
Takip et
Masumlar Apartmanı’nda İnci ve Safiye kavga ediyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Ezgi Mola, Zeynep Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Masumlar Apartmanı’nın 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

BÜYÜK BULUŞMA GERÇEKLEŞİYOR

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde Gülben, büyük bir takıntı haline getirdiği Esat’ın çay içme davetini kabul ederek, çocukluk aşkıyla çay bahçesinde buluşuyor.

Masumlar Apartmanı’nda İnci ve Safiye kavga ediyor!

Han’ın büyük sırrını öğrenen İnci, bu gerçekle nasıl yaşayacağını bilemediği için kafası karışıyor. İnci’ye olan aşkı tekrardan sınavdan geçen Han’ın “Dönmeyeceksin” sözlerine İnci’den “Zor” karşılığını alması ilerleyen bölümerde işlerin daha da karışacağını gösteriyor.

Masumlar Apartmanı’nda İnci ve Safiye kavga ediyor!

İnci’nin kendilerini tedavi için doktora götüreceğini düşünen Safiye, karşı karşıya geldiği genç kadına tokat atıyor. Birbiri ardına kötü olaylar yaşayan İnci’nin evi tekrardan terk edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Masumlar Apartmanı’nda İnci ve Safiye kavga ediyor!

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 25. bölümü, 9 Mart akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelecek.

MASUMLAR APARTMANI’NIN KONUSU NE?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşayan İnci’nin yaşamı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişir. İnci, ailesi büyük sırlarla çevrili olan Han’ın otomobiline çarpar ve ikilinin yolları böylelikle kesişir.

Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) hayatı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek maksadı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır fakat Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişir. İnci’ye aşık olan Han, ilk kez kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üzerinde geçiren Derenoğlu ailesinin yaşamı, İnci ve Safiye’nin seneler sonra ortaya çıkan aşkı Naci’yle beraber daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.