Masumlar Apartmanı’na Safiye ve Naci’nin ayrılığı damga vurdu!

Dün akşam 26. bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı’nda babasının ölümüyle yıkılan İnci, Safiye’nin konuşmasıyla toparlandı. Ölümcül bir hastalığı olan Naci ise Han’ın ısrarı üstüne Safiye’den ayrılarak İstanbul’dan gitti. Esat tarafından hayal kırıklığına uğrayan Gülben ise sanki yıkıldı.
Takip et
Masumlar Apartmanı’na Safiye ve Naci’nin ayrılığı damga vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, dün akşam yayınlanan bölümle izleyici ekrana kilitledi.

SAFİYE’NİN SÖYLEDİKLERİ İNCİ’Yİ KENDİNE GETİRDİ

Masumlar Apartmanı son bölümde babasının ani ölümüyle yıkılan İnci zor zamanlar yaşadı. Kendisine daha önce tokat atan Safiye’ye karşı da saldırgan tavır alan İnci eve de ayakkabılarıyla girmeye başladı. Fakat Safiye, kendi geçmişinden izler gördüğü İnci’nin yanına giderek duygusal bir konuşma yaptı. İnci ise hiç beklemediği bu konuşmanın sonrasında kendini toparladı.

GÜLBEN KRİZ GEÇİRDİ

Platonik aşık olduğu Esat’ın kendisini çaya çıkarmasıyla umutlanan Gülben, Esat’ı Esra’nın evinden çıkarken görünce sanki yıkıldı. Kriz geçiren Gülben, merdivenlere yığılıp kalırken senelerdir engel olamadığı hastalığına yenik düşerek Esat ve Esra’nın yanında idrarını kaçırdı.

NACİ’Yİ BULAMAYAN SAFİYE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ablası Safiye’nin vaziyetinin daha kötüye gitmesini istemeyen Han, hasta olan Naci’den İstanbul’dan gitmesini istedi. Safiye’nin karşısında da atak geçiren ve zor anlar yaşayan Naci ise büyük bir üzüntü içinde İstanbul’u ve Safiye’yi terk etmeye karar verdi.

Naci, kızının yanında olabilmek için Ankara’ya döneceğini Safiye’ye belirtti. Fakat Han’ın konuşmalarını duyan Gülben ise Safiye’ye, Naci’nin Han yüzünden gittiğini belirtti. Naci’yi durdurmak isteyen Safiye’nin yardımına ise İnci koştu. İnci ve Safiye tren garına gitti fakat Naci’yi bulamadı. Trenin hareket etmesi üstüne ise Safiye gözyaşlarına boğuldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.