adplus-dvertising

Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu? Masumlar Apartmanı saat kaçta?

Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı bugün tam saatinde başlamadı. Bunun ardından Masumlar Apartmanı bitti mi, neden yok, ne zaman başlayacak gibi sorular soruldu. Peki, Masumlar Apartmanı ne zaman, saat kaçta? Masumlar Apartmanı geç mi başlayacak?
Takip et
Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu? Masumlar Apartmanı saat kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı saat 8’de mi 9’da mı başlayacak? Masumlar Apartmanı neden yok, ne zaman? Masumlar Apartmanı bugün yayınlanmayacak mı? Detaylar haberimizde.

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı normalde her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da başlıyor. Fakat bugün yarım saat geç başlayacak. Yani Masumlar Apartmanı 13 Nisan Salı günü saat 20:30 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

MASUMLAR APARTMANI NEDEN GEÇ BAŞLIYOR?

Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu? Masumlar Apartmanı saat kaçta?

TRT 1’de saat 18:30 ‘dan 20:30 ‘a kadar Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel programı yayınlanacak. Bundan dolayı da Masumlar Apartmanı yeni bölümü saat 20:30 ‘da ekranlara gelecektir.

TRT 1 YAYIN AKIŞI18:00 – Ana Haber18:30 – Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel20:30 – Masumlar Apartmanı23:45 – Maveraya Yolculuk

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.