Masumlar Apartmanı Safiye’nin annesi kim? Açelya Devrim Yılhan kimdir kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterinin Hasibe adlı annesi merak edilmektedir. Safiye’nin annesi Hasibe’dir. Masumlar Apartmanı Hasibe’yi Açelya Devrim Yılhan canlandırmaktadır. Peki ama Masumlar Apartmanı’nın Hasibe’si Açelya Devrim Yılhan kimdir?
Takip et
Masumlar Apartmanı Safiye’nin annesi kim? Açelya Devrim Yılhan kimdir kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın oyuncuları merak ediliyor. Dizide Safiye’nin annesi Hasibe’yi canlandıran Açelya Devrim Yılhan’ın kim olduğu merak ediliyor. İşte Açelya Devrim Yılhan ile ilgili bilgiler!

Masumlar Apartmanı Safiye’nin annesi kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın annesi Hasibe rolüne Açelya Devrim Yılhan hayat veriyor.

Açelya Devrim Yılhan kimdir?

2 Eylül 1985 Ankara doğumlu olan genç oyuncu, emekli bir albay baba ve ev hanımı bir annenin tek evladıdır. Oyunculuk eğitimini üniversitede alan Yılhan, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Sporla yakından ilgili olan oyuncu, özel olarak tenis oynamaktadır.

İlk oyunculuk deneyimini Unutma Beni adlı dizide alan yetenekli oyuncu; filmde bir sonraki projesi 3 sezon gibi uzun bir zaman yer aldığı Deniz Yıldızı olmuştur.

2011 yılında yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği Beni Unutma adlı filmde, Mert Fırat, Tuba Ünsal, Kenan Ece gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.