Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterini canlandıran Gizem Katmer sosyal medyanın gündeminde. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda herkesin beğenisini alan oyuncu Gizem Katmer hakkında merak edilenler haberimizde. Masumlar Apartmanı Neriman'ı Gizem Katmer eğitimi ne, kaç yaşında? Gizem Katmer hangi dizilerde oynadı? İşte oyuncunun Instagram halleri.
Takip et
Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gizem Katmer doğum tarihi: 1995

Doğum yeri: İstanbul

Eğitimi: Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun oldu

Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır.

Gizem Katmer hangi dizilerde ve reklamlarda rol aldı?

2019 yılında Aşk Büyü Vs. isimli sinema filmiyle kamera önü oyunculuğa adım attı.

Rol Aldığı Sinema Filmleri ve TV Dizileri:

2019 – Aşk Büyü Vs. (sinema filmi)

2020 – Masumlar Apartmanı (Neriman) (TV dizisi)

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları:

2017 – Ulrike ve Açık Aile 2015 – Çirkin 2014 – Kozalar

2019- 2020 (hala devam ediyor) – Kadıköy Theatron – ‘’Lanet olası Lanet Kuş’’oyunu (Nina) daha önce rol aldığı oyunlar: Çirkin, Kozalar, Ulrike, Hayvan Çiftliği

Rol Aldığı Reklamlar

2020 Vodafone, Bim

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

2019 Sprite, Ülker Dido, Mc Cafe,

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı BİM Reklamında

TRT 1’de yayınlanan ve herkesi ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı’nın genç oyuncusu Gizem Katmer, başarılı işlere imza atıyor. Katmer, dizinin çekimleri öncesinde BİM reklamında kamera karşısına geçmiş. Reklam filminin ilk karelerinde yer alan oyuncuyu görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Yetenekli oyuncu aynı zamanda çikolata markası Dido ve Vodafone Evde İnternet reklamlarıyla da seyirci karşısına çıkmış.

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son dönemin en beğenilen yapımları arasına girmeyi başardı. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaştığı Masumlar Apartmanı’nın genç oyuncusu Gizem Katmer ise sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi salı akşamları TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veren oyuncu Gizem Katmer de sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktan geri durmuyor.

Masumlar Apartmanı Neriman Hastalığı Ne?

ilk bölümde diğerlerine göre daha normal bir ruh haline sahip görünen astım hastası bir karakteri canlandıran Masumlar Apartmanı sakini Neriman aslında mazoşist bir yapıya sahip, ev içerisinde yaşadığı büyük gerilimin izleri kollarında açıkça görülen Neriman strese girdikçe kollarını yara açana kadar kaşıyıp üstüne kolonya döküyor ve canının yanmasından zevk alıyor tıp literatüründe mazoşizm olan bu rahatsızlık ilerleyen bölümlerde Neriman’ın başına çok dert açacak gibi görünüyor. Bileklerine yapması ise aslında abisi görsün ve bir şeyler yapsın diye bir yardım çığlığı.

Masumlar Apartmanı dizisi ile büyük çıkış yakalayan ve her geçen gün takipçi ve hayran sayısını giderek artıran Gizem Katmer’in Instagram hesabında 112 bin kişi takip ediyor. Sosyal medyayı sık kullanan güzel oyuncu birbirinden iddialı pozlarını takipçilerin beğenisine sunuyor.

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

İşte Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer’in Instagram paylaşımları

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman Gerçekte Bambaşka Biri! Gizem Katmer kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.