Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak? Final Tarih Belli Oldu!

Psikiyatr ve yazar Dr.Gülseren Budayıcıoğlu'nun Modolya'nın İçi romanından uyarlama olan salı günlerinin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı ekranlarda reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Fakat sevilen dizinin sezon final tarihi açıklandı.  Masumlar Apartmanı Sezon Finali Ne Zaman? Masumlar Apartmanı dizisi final tarihi belli mi?
Takip et
Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak? Final Tarih Belli Oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrolünde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimlerin bulunduğu, yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ile Çiğdem Bozali üstlendiği ve senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alındığı TRT 1 ekranlarında her salı saat 20:00’de izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı sezon finali ile ekranlara ara veriyor.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

31. bölümüyle ekranlara damgasını vurmuş olan Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali bölümü 37. bölüm olacak. Yaklaşık olarak 5 bölümü kalan Masumlar Apartmanı dizisinin Haziran ayı içinde ekranlara veda edeceği, Eylül ayı gibi yeniden ekranlara döneceği düşünülüyor.

Gecikme olmazsa sezon finali haziran ayının 2. haftasına denk geliyor. Çok önemli bir değişiklik olmazsa Masumlar Apartmanı dizisi 8 haziran 2021 de ilk sezon finalini yapacaktır.

21 Haziran 2021 anlaşma yenileme tarihi olduğu biliniyor…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.