adplus-dvertising

Masumlar Apartmanı 67. bölüm full izle-Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça

TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 67. bölümü 19 Nisan Salı akşamı yayınlandı. Yayınlanan bölümde Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanır. Masumlar Apartmanı kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı 67. bölüm full izle, Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı Youtube linki..
Takip et
Masumlar Apartmanı 67. bölüm full izle-Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı 19 Nisan Salı günü 67. bölümüyle ekrana geldi. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm bilgileri.

MASUMLAR APARTMANI 67. BÖLÜM KONUSU

Safiye, her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol katetmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi söz konusu değildir. Bu durum Han’la aralarında ciddi bir restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye’nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olur. Hatırlattığı bir şey ise, Safiye’yi bugüne kadar ertelediği bir adımı atması için cesaretlendirir.

Masumlar Apartmanı 67. bölüm full izle-Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça

Han, bir yandan Kurşun’u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan’ın sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için çabalar. Han’ın yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan’ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlar. O sırada Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.