Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1’in bu sezona damga vuran işlerinden Masumlar Apartmanı dizisinde işler iyice çığısından çıkıyor. Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanında Han’ın hem yaptıkları hem de söyledikleri herkesi çok şaşırtacak.
Takip et
Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı yayınlandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanla beklenen 28. Bölüm fragmanı yayınlandı. Psikologla görüşmeye başlayan Han’ın yeni bir sırrı daha ortaya çıkıyor. Evdeki herkesin farklı farklı hareket etmesi Safiye’yi bile çileden çıkarır. Devamlı Safiye’nin aklına giren annesi hem Gülben’den hem Neriman’dan hem de Baba’nın yaptıklarından her zaman olduğu gibi Safiye’yi mesul tutar.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir taktik bulmuştur. Evdeki herkes bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, bütün köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir probleme çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üstüne gelişen olaylar, Neriman’ı zor vaziyette bırakırken, Han ve Ege’yi karşı karşıya getirir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.