Masumlar Apartmanı 27. bölüm full tek parça izle

Masumlar Apartmanı dizisi 23 Mart 2021 Salı akşamı 27. bölümüyle ekrana geldi. TRT1 Masumlar Apartmanı 27. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 27. bölümde; Naci’nin gitme kararı izleyicilerin dikkatini çekti. Ayrıca Masumlar Apartmanı son bölüme Gülben’in utandığı anlar damga vurdu. İşte Masumlar Apartmanı 27. son bölüm full tek parça izle YouTube bilgileri…
Takip et
Masumlar Apartmanı 27. bölüm full tek parça  izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı 27. bölümde; Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben’le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Peki ama Masumlar Apartmanı son bölüm full tek parça nasıl izlenir?

Masumlar Apartmanı 27. bölüm izle

Evdeki herkes bu “yeni” Gülben’i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben’in başına gelenlerden Esra ve Esat’ı sorumlu tutan Han, tüm köprüleri yakacak bir adım atar.

Neriman ise Gamze’nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han’ı araması üzerine gelişen olaylar, Neriman’ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege’yi karşı karşıya getirir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.