Masumlar Apartmanı 22. son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı

22. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı, Han'ın sırrının ortaya çıkması, Safiye'nin dışarı çıkabilmesi, Gülben'in aşk hayallerinin tekrar ortaya çıkması ile herkesi ekran başına kilitledi. Peki, Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı 23. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Masumlar Apartmanı 23. bölüm ne zaman? Masumlar Apartmanı 22. son bölüm tek parça, full izle!
Takip et
Masumlar Apartmanı 22. son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı 22. bölüm ile dün akşam seyirci karşısına çıktı. Safiye ile Naci’nin aşkı ekranlara damga vururken, Gülben cephesinde de işler beklenmedik şekilde farklı bir boyut kazanır.

En çok izlenen dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı’nda heyecan devam ediyor. Esra, İnci’nin de isteği ile apartmana taşınma kararı alır. İnci’nin ise Ceylan’a ait bilekliği bulması ve Naci’ye olanların ardından Han konusunda kafası karışır. Salı akşamları yeni bölümleri ile dizi severlerin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanı paylaşıldı mı? Son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçlar. Onunla görüştüğü için olmuştur her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte bulur. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıdır. Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etmiştir. Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç gelir. Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırır. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardır. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verir. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 23. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı, dikkat çeken 22. son bölüm ile izleyici karşısındaydı. 23. bölüm fragmanı yayınlandı.

22. bölüm tamamı ve 23. bölüm fragmanı haberimizde…

MASUMLAR APARTMANI 23.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda; Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, Gizem Katmer gibi isimlerin bulunduğu Masumlar Apartmanı 23.bölümüyle 23 Şubat Salı tarihinde saat 20:00’da TRT1 kanalında heyecan ve gerilimin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle hayranlarını ağırlayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.