Masumlar Apartmanı 19.bölüm izle, son bölüm tek parça full izle! Masumlar Apartmanı 20.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından ortalardan kaybolması Han’a büyük bir acı yaşatır. Bu durumda Gülben harekete geçti. Dün akşam ekrana gelen bölümüz izlemek için işte “Masumlar Apartmanı 19. Bölüm izleme” linki detayları..
Takip et
Masumlar Apartmanı 19.bölüm izle, son bölüm tek parça full izle! Masumlar Apartmanı 20.bölüm fragmanı yayınlandı mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı 19. son bölüm ile salı akşamı sevenleri karşısına çıktı. Dikkat çeken dizide Masumlar Apartmanı 20. bölüm fragmanı ise araştırılıyor. Han’ı kaybetmeyi göze alamayan İnci, hayatının en büyük kararını alır. Safiye ve evdekiler ise kardeşlerinin üzülmesine daha fazla dayanamaz ve İnci’yi içlerine kabul ederler.

MASUMLAR APARTMANI 20. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın son bölümü sonrası yeni bölümden ilk fragman sorgulanıyor. Ancak Masumlar Apartmanı 20. bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı.

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM FULL İZLE

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Han, İnci’nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han’dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han’ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege’nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman’ı şoke eder. Ancak Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar. Ablasının ve Han’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci’yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci’nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.