Masumiyet dizisi yayından kaldırılıyor! dizi final yapacak…

Büyük reyting beklentilerinin olduğu Masumiyet dizisi rakiplerinin gerisinde kaldı. Sezon finali yapacağı düşünülen dizi yeni alınan kararla final yapacak ve yayından kaldırılacak.
Takip et
Masumiyet dizisi yayından kaldırılıyor! dizi final yapacak…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fox TV’de Baraj dizisinden sonra final yapılmasında karar kılınan diziler arasına reytinglerde hüsrana uğrayan Masumiyet de girdi. Hem oyuncu kadrosuyla hem de senaryosuyla izlenmelerde parlak neticeler elde edebilmek için çabalasa da bir türlü yükselişe geçemeyen Masumiyet dizisi ekran yolculuğunun sonuna geldi.

Her ne kadar izlenme oranlarındaki kötü gidişatı düzeltebilmeleri açısından bir şans daha verilip yayın tarihinde değişikliğe gidilmiş olsa da herhangi bir olumlu etki göstermedi. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu ve senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Masumiyet dizisinin final yapması kaçınılmaz bir gerçek haline geldi.

Oyuncu kadrosunda; Hülya Avşar, Deniz Çakır, İlayda Alişan Deniz Işın, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü gibi adların yer aldığı Masumiyet dizisinin yayından kaldırılacak olması takipçilerini şaşkına uğrattı. Öte yandan Masumiyet dizisinin yapımcılığını üstlenen Gold Film’in sosyal medya platformu aracılığıyla kamuoyuna resmi bir açıklama gerçekleştirerek final yapacağı tarihi paylaştı.

Gold Film yayınladığı final duyurusunda, “Kanalla beraber aldığımız ortak karar doğrultusunda Masumiyet dizimiz 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan fınal bölümüyle ekrana veda edecektir. Bugüne dek sizlerden gördüğümüz destek ve alaka ıçin teşekkür ederiz. Yeni projelerde buluşmak üzere…” biçiminde ifadelere yer verdi.

Masumiyet dizisi yayından kaldırılıyor! dizi final yapacak…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.