Masumiyet Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Oyuncularla Röportaj

24 Şubat Çarşamba günü ekranlara ilk bölümüyle gelen Masumiyet seyircilerden artı not aldı. FOX TV'nin yeni dizisi Masumiyet'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Masumiyet dizisinin konusu ne, oyuncuları kim, nerede çekiliyor? Masumiyet hakkında merak edilenler ve 2. bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Masumiyet Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Oyuncularla Röportaj
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın yer aldığı Fox Tv’nin yeni dizisi Masumiyet’in sosyal medyada olay yaratan final sahnesinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumiyet Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Oyuncularla Röportaj

MASUMİYET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Masumiyet dizisinin çekim yeri için pek çok dizide kullanılan İstanbul ilinden farklı olarak Kocaeli tercih edildi.

İlçe olarak ise Kocaeli’nin pek çok semtinden yararlanıldı. Çekimler için Kocaeli sokaklarından oldukça yararlanırken, ilçe olarak Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi illerinde gerçekleştirildi.

MASUMİYET DİZİ KONUSU

“Masumiyet”te; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET OYUNCULARI

HÜLYA AVŞAR – HALE ILGAZ

MEHMET ASLANTUĞ – HARUN ORHUN

DENİZ ÇAKIR – BAHAR YÜKSEL

İLAYDA ALİŞAN – ELA YÜKSEL

SERKAY TÜTÜNCÜ – İLKER ILGAZ

DENİŞ IŞIN – İREM ORHUN

Sosyal medyada ilk bölümü ile olay olan FOX TV’nin yeni dizisi Masumiyet’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.