Masumiyet 7. bölüm fragmanı yayında!

Dizi severlerin ilk bölümlerinden beri ilgiyle takip ettikleri Masumiyet'in her bölümünde heyecan bir an olsun eksik olmuyor. 7 Mart Çarşamba günü FOX TV'de ekrana gelen Masumiyet 7. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Masumiyet dizisi 7. bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Masumiyet 7. bölüm fragmanı yayında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Masumiyet yeni bölümleriyle merak edilmeye devam ediyor.

İlker’in boşanmasıyla ve bebek olayının ortaya çıkmasıyla ortalık karıştı. İlker’in Ela’ya karşı zaafı seyirciyi şaşırtıyor. Masumiyet 7. bölümde neler yaşanacak? 7 Mart 2021 Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Masumiyet 7. bölüm fragmanı haberimizde.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

MASUMİYET OYUNCULAR

HÜLYA AVŞAR
MEHMET ASLANTUĞ
DENİZ ÇAKIR
İLAYDA ALİŞAN
SERKAY TÜTÜNCÜ
DENİZ IŞIN
SELEN UÇER
TOLGA GÜLEÇ
NESLİHAN ARSLAN
ASENA TUĞAL
ERTUĞRUL POSTOĞLU
ALAYÇA ÖZTÜRK GİDİŞLİ
KİMYA GÖKÇE AYTAÇ
GİZEM ERGÜN
ASENA KESKİNCİ
OZAN KAYA OKTU
SEVGİ TEMEL
RÜÇHAN ÇALIŞKUR

MASUMİYET 6. BÖLÜM ÖZETİ

Ela’nın hamileliğini hatırlaması üç aile için de sarsıcı olur. İlker, imza attığı vahşeti kabul etmek zorunda kalır, işin adli boyutundan korkan Hale, oğlu için bir kez daha düğmeye basar.

Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopar. Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmektir.

Harun hedefi 12’den vurur. İrem ve İlker’in şok boşanması, Harun’a rahat bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu yeniden gerçek olmak üzeredir. Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir kez daha İlker’le vurur. Yaşadıklarına rağmen, hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği bir yerden alır.

Ela, hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de adım adım zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.