Masumiyet 4. bölüm tek parça full izle

17 Mart 2021 Çarşamba akşamı FOX Tv'de yayınlanan Masumiyet 4. bölüm herkesi ekran başına kilitlemeyi başardı. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet sosyal medyada da büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Masumiyet 4. bölüm tek parça haberimizde.
Takip et
Masumiyet 4. bölüm tek parça full izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet”in kadrosunda ayrıca Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Masumiyet 4. bölüm tek parça full izle

MASUMİYET 4. BÖLÜM ÖZET

İlker’in şok ziyareti, bazı sorulara cevap olup, acımasız yalanların sonunu getirirken yeni bir acımasızlığın fitilini ateşler. Ela’nın yanında Bahar’a yakalanan İlker, savunmasında reddettiği ilişkiyi kabul etmek zorunda kalır. Fakat İlker’in açıklaması, Ela’nın gururunu bir kez daha kırar. O güne dek sadece kızı için adalet arayışında olan Bahar, madalyonun diğer yüzüyle; Ilgazlar’ın profesyonelce yürüttüğü algı operasyonuyla karşı karşıya kalır. Operasyonun, bir diğer kurbanı ise İrem’dir.

İrem’le ilgili ortaya çıkan şok delil, duruşmanın bile seyrini değiştirirken Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtılır. Harun ve Bahar, kızları için işbirliği yapmak zorundadır. Okların İrem’i göstermesi, İlker ve Ela arasındaki dengeyi sarsar. Ela, kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulur ve gerçeklere doğru kimsenin beklemediği büyük bir adım atar. Üzerindeki büyük baskıyı ve İlker’in kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan İrem’in attığı adım ise Ela’nınkinden çok daha büyük olur. Gerçeğin yıkıcı etkisi hayatları bir kez daha değiştirecektir.

MASUMİYET KONUSU NEDİR?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

MASUMİYET NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çarşamba FOX dizisi Masumiyet Kocaeli’nde çekimleri yapılıyor. Çekimler Kocaeli’nin Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel ve Başiskele gibi hemen hemen tüm ilçelerinde çekimleri gerçekleşiyor.

MASUMİYET 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MASUMİYET OYUNCULARI KARAKTERLERİ

Hale Ilgaz – Hülya Avşar
Harun Orhun – Mehmet Aslantuğ
Bahar Yüksel – Deniz Çakır
Ela Yüksel – İlayda Alişan
İlker Ilgaz – Serkay Tütüncü
İrem Orhun – Deniz Işın
Yelda Demirci – Selen Uçer
Timur Yüksel – Tolga Güleç
Banu Kaya – Asena Tuğal
İsmail Ilgaz – Ertuğrul Postoğlu
Neval Hancı – Alayça Gidişoğlu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.