Masumiyet 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisi ilk iki bölümüyle oldukça başarılı izlenme oranlarına ulaşmayı başardı. Ela'nın mağdur tarafken suçlu taraf edilmeye çalışılması ile hikaye daha ilginç bir hal aldı. 10 Mart Çarşamba yayınlanacak olan 3. bölüm fragmanı seyirciler tarafından merak ediliyor. Masumiyet yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Masumiyet 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkan Masumiyet dizisinin yeni bölümünü izleyen seyirciler, Masumiyet 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusunun cevabını aramaya başladı. Heyecan dolu hikayesinin yanında oyuncu kadrosuyla da oldukça büyük ilgi gördü.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ekranlara gelen Masumiyet dizisinin başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi usta oyuncular yer alıyor. Uzunca bir zamandır televizyon ekranlarından uzak kalan ve hayranları tarafından oldukça özlenen bu usta oyuncuları yeniden televizyon izleyicisiyle, üstelik de aynı dizide buluşturması, Masumiyet dizisinin fazlasıyla gündem olmasına neden oldu.

Masumiyet 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

MASUMİYET KONUSU

19 yaşındaki bir genç kızın gönlünü bir adama kaptırması üzerine hata yapmasını istemeyen ve onu korumaya çalışan bir anne ve kızının başından geçen olayları konu edinen Masumiyet dizisinin hikayesi de büyük ilgi gördü. İlayda Alişan’ın hayat verdiği henüz 19 yaşındaki bir kız olan Ela, gönlünü bir adama kaptırır. Ancak gönlünü kaptırdığı kişi üniversiteden sınıf arkadaşı olan yakışıklı bir delikanlı değil, 35 yaşındaki babasının patronudur ve üstelik İlker evlenmek üzeredir. Bu durumu fark eden Deniz Çakır’ın hayat verdiği Bahar ise kızının bu yanlıştan geri adım atması için elinden geleni yapar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.