Masumiyet 2. Bölüm Tek Parça İzle (3 Mart 2021)

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ekranlara gelen Masumiyet dizisinin başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi usta oyuncular yer alıyor. İlk bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, rakiplerine rağmen iyi bir izlenme oranı yakaladı. 3 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 2. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Masumiyet 2. Bölüm Full haberimizde.
Takip et
Masumiyet 2. Bölüm Tek Parça İzle (3 Mart 2021)
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumiyet Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisi henüz 2. bölümü yayınlanmasına karşın oldukça yoğun ilgi gördü

Başrollerini, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi sevilen oyuncaların paylaştığı Masumiyet ilk yayınlandığı andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Uzunca bir zamandır televizyon ekranlarından uzak kalan ve hayranları tarafından oldukça özlenen bu usta oyuncuları yeniden televizyon izleyicisiyle, üstelik de aynı dizide buluşturması, Masumiyet dizisinin fazlasıyla gündem olmasına neden oldu.

Masumiyet 2. Bölüm Tek Parça İzle (3 Mart 2021)

MASUMİYET KONUSU

Ela gençlik ateşi ile yanan Ela, annesi Bahar’ı dinlemez ve üstelik annesine artık reşit olduğunu ve ona karışamayacağını söyleyerek İlker ile olan ilişkisini sürdürür. Ancak İlker onu sevgilisi olarak değil sadece bir kaçamak olarak görmektedir ve İlke nişanlıdır.

19 yaşındaki bir genç kızın gönlünü bir adama kaptırması üzerine hata yapmasını istemeyen ve onu korumaya çalışan bir anne ve kızının başından geçen olayları konu edinen Masumiyet dizisinin hikayesi de büyük ilgi gördü. İlayda Alişan’ın hayat verdiği henüz 19 yaşındaki bir kız olan Ela, gönlünü bir adama kaptırır. Ancak gönlünü kaptırdığı kişi üniversiteden sınıf arkadaşı olan yakışıklı bir delikanlı değil, 35 yaşındaki babasının patronudur ve üstelik İlker evlenmek üzeredir. Bu durumu fark eden Deniz Çakır’ın hayat verdiği Bahar ise kızının bu yanlıştan geri adım atması için elinden geleni yapar.

MASUMİYET 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlker’in kendi düğününde gözaltına alınması yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralıyor. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya geliyor.

‘Benim oğlum yapmaz’ sözünden dönmeyen Hale, İlker’in imajını kurtarmak için harekete geçiyor ve İrem’le, İlker’in cezaevinde evlenmelerini sağlıyor. Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçti.

Yeni bölümde gözünü açan Ela’nın “Kork benden İlker” sözleri izleyicileri heyecanlandırıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.