Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Hiçbir Şey Cezasız Kalmaz

Masumiyet 1. bölümü ile Çarşamba akşamı FOX Tv'de yayınlandı. İki ailenin çocukları nedeniyle yollarının yeniden kesişmesinin ele alındığı Masumiyet 1. bölümü ile izleyiciden tam puan aldı. Her hafta Çarşamba akşamları yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır yer alıyor. Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı haberimizde..
Takip et
Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Hiçbir Şey Cezasız Kalmaz
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Masumiyet dizisi yakında izleyicisi ile buluşacak.

MASUMİYET KONUSU NEDİR?

Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.
Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Hiçbir Şey Cezasız Kalmaz

Diğer yandan Çocuklarına, özellikle oğluna düşkün bir anne olan Hale Ilgaz (Hülya Avşar), kibirli ve kusursuz cemiyet kadını görüntüsüyle çok konuşulacak. Avşar’ın dizide oğlu İlker’e Serkay Tütüncü, eşi İsmail Ilgaz’a ise Ertuğrul Postoğlu hayat veriyor.

Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Hiçbir Şey Cezasız Kalmaz

MASUMİYET 1. BÖLÜM ÖZETİ

Masumiyet 1. bölümde sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

Bir gece İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir.

Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir.

Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Hiçbir Şey Cezasız Kalmaz

Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır.

Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.