adplus-dvertising

Masumiyet 10. son bölüm full tek parça izle

FOX’un sevilen dizisi Masumiyet bu akşam 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin müdavimleri ‘Masumiyet 10. bölüm full izle’ bilgilerini araştırıyor. Masumiyet’in 10. son bölümünde; İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir.
Takip et
Masumiyet 10. son bölüm full tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV’nin sevilen dizisi Masumiyet’in 10. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumiyet son bölümde; Ela hala İlker’in etkisinden kurtulamaz. Ela karakteri İlker ile birlikte tehlikeli bir oyunun içine girer.

Masumiyet 10. bölüm izle

İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir.

Masumiyet 10. son bölüm full tek parça izle
Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür. İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.